Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja midnenki furának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja midnenki furának, ha hetero férfi létemre szívesen barátkozok melegekkel is?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert buták, mint a tök.
2014. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a társadalom még nem elég fejlett ehhez. Megszokták, hogy melegekkel csak lányok, vagy más melegek barátkoznak.
2014. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Én is beszélgettem már itt meleg sráccal és tök normális volt... Én meg még biszex sem vagyok olyan szinten, hogy bármit is akarjak tőlük...
2014. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Valójában szìvük mèlyèn meg akarnak verni mert bosszantod őket. Egyáltalán minek kell kiemelni a másikról hogy meleg? Emberkènt nem lehet hivatkozni rá nemi beállìtottságtól függetlenül? Na itt a gond, hogy felvágsz vele.
2014. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csabika1971 ***** válasza:
100%

Ez az emberi inkompetencia csúcsa. Mert ők tudat alatt vagy éppen tudatosan, egyből egyenlőséget húznak köztük és közted. De ha még így is lenne, akkor sem lenne semmi közük hozzá, hisz ez mindenkinek a magán ügye.

A melegnek meg velünk szemben heterokkal gondolom éppen a kirekesztés miatt, sokkal nagyobb a bele érzési képességük. És ezért sokszor jobb barátok s beszélgető társak mint egy nemünk béli.

2014. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csabika1971 ***** válasza:
Bocsánat előzőleg a nemünk béli nem jó kifejezés volt, azonos szexuális érdeklődési nemünk béli lett volna az igazán helyes kifejezés.
2014. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert nagyon sok a látens meleg, ők azok akik ellentüntetnek, ide járnak köpködni a melegeket stb.

Minél hangosabban kiabálom, hogy mocskos b**** annál kevésbé érzem magam rosszul, a saját vágyaimtól.

2014. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!