Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők toleránsabbak, mint a férfiak a melegekkel szemben?

Figyelt kérdés
Nem kérek semmiféle szidást, aki nem tud normálisan válaszolni, az inkább ne is írjon. Leszbikus lány vagyok, konkrétan az én fiú barátaim teljesen elfogadják a dolgot, meg a melegekkel sincs problémájuk, amíg nem rájuk hajtanak. Viszont átlagosan véve azt vettem észre, hogy a nők sokkal toleránsabbak a melegeket illetően. Miért? Másban is toleránsabbak a nők?

2013. okt. 22. 22:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
19%
Azért mert ők barátnőként tekintenek a melegekre.Mi meg leprásként.Igen,úgy bizány da.
2013. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
A nők mindenkivel toleránsabbak. Alapvetően empatikusabbak, mint a férfiak.
2013. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
14%

Nő vagyok, és cseppet sem tolerálom az azonos neműekkel való... hmmm.. majdnem csúnyát írtam.

Betegségnek tartom, akárki akármit mond is! NEM normális dolog! Az ember eredendően hetero beállítottságú (kellene hogy legyen!) Az, hogy valaki mégis meleggé válik, annak lelki okai vannak (ha bevallja az illető, ha nem..) Tehát mentálhigiénés betegségbe sorolom.


Emellett nem normális az sem, hogy GYERMEKEK is ilyen világot látnak! Bánom is én, ha nőkkel fekszel le nőként! vagy hapsi hapsival kavar.. DE az legyen a saját kis privát dolgotok! Miért kell utcára vinni (lásd melegfelvonulás) ezt a szennyet? Már bocsánat..


Ahol a gyerek is szem -és fültanúja lesz ennek, s 5-6-8 évesen személyiségzavaros lesz, mert nem érti, hogy az a két néni miért csinálja azt, amit eddig csak anyától és apától látott (ami a NORMÁLIS verzió!!)

2013. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
37%
Talán mert a meleg férfiak nőiesek, így találnak közös témát, könnyebben közös nevezőre jutnak?! Nem tudom. Egyébként nem is mondanám azt, hogy toleránsabbak...
2013. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként szerintem is így van, én speciál imádom a meleg pasikat (barátként). A fiúk meg (itt, gyk-n) úgy beszélnek mintha nem is tudom mit mondtam volna...
2013. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
3: A melegfelvonulást így én sem tartom helyesnek. Viszont azt sem értem, hogy az évente egyetlen egy nap, ennyit miért nem kaphatnak meg a melegek? Már aki kimegy. Van vörös hajúak felvonulása is, balkezesek felvonulása is. Én nem tartom magam azért betegnek, mert egy nő iránt vonzódom. Teljesen normális életet élek, mint a heterók. És én is heteró családban nőttem fel, teljesen normális szülőkkel. Egyébként meg nem viszem az utcára a szexet. Még a kezét sem fogom meg a barátnőmnek, csak nagyon ritkán, csók nincs, csak szájra puszi és ölelés, de az sem 6457 ember előtt.
2013. okt. 22. 22:56
 7/42 anonim ***** válasza:
0%
2013. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
42%
Egy férfi számára elborzasztó a gondolat, hogy egy pénisz hatoljon bele, a nők vágynak rá.
2013. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%
A nők többsége (kivételt képez egy fenti példa ;) ) toleránsabb, mint a férfiak. Sokkal megértőbbek, empatikusabbak...ennyi.
2013. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
50%
Ott a közös pont: mindketten szeretik a kukit.:D
2013. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!