Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni?

Figyelt kérdés

Szeretném ha 1 13 éves lány tökön rugjon... (OKA: nem próbáltam még, egyszer ki szeretném.)

13/f vagyok.

Ha a suliba le öntöm a haját vízzel?? Az elég ok arra szerintetek? :D



2014. szept. 24. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy normális.
2014. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesznek gyerekeid, úgyhogy hajrá!
2014. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 alkalommal ha tökön rugnak attól még lesz gyerekem....
2014. szept. 24. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normalis. Tudod mennyire faj? Ha izombol teszi akkor sirni fogsz baratom! De szivesen megcsinalom en is. De ha ugy tallajak el akkor viszont nagy bajok lehetnek.
2014. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vedd el a telefonját
2014. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan 17 vagyok,de ha egy kiadós tökön rúgást szeretnél,jobb is.Ne ilyen gyenge,kifejletlen lányokkal csináltasd,meg se éreznéd...na én úgy tökön rúghatlak,hogy le nem ülsz egy hétig.Azért adjuk már meg a módját pls
2014. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!