Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fiú, aki elvárja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki elvárja, hogy a lány írjon rá mindig, ő kezdeményezzen, stb?

Figyelt kérdés

a legtöbb lány szerint ez a fiú dolga, ami nagyjából érthető, bár sztem most már a lány is léphet először.

de van olyan fiú, aki szerint a lány legyen a "férfi"?

ha igen, miért?

kort is :)


2014. szept. 24. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindig én szoktam először lépni, szerintem az annak a fiúnak, aki nem képes erre növesztenie kellene 2-őt odalent:) 16
2014. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Én ezt inkább úgy szoktam mondani,hogy aki akar valamit,az tegyen érte.
2014. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Ja és:

19,lassan 20 sajnos.

2014. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát szokott ilyen lenni,de általában akkor,mikor már annyira lefárasztottak előtte más nők,hogy már nem érdekel az egész, nemhogy még ilyen 'kinek mit illik1 dolgok. De igyekszem azért én írni először. De mondom néha megesik,hogy 'elvárom'.
2014. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20f voltam
2014. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Onnan ismered fel őket, hogy sosincs barátnőjük. :D
2014. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

6-os

Egyáltalán nem.

Sokan jobban szeretik,ha nem nyomulnak rájuk,ha meg nem egyből kapják meg,akkor a kíváncsiság is előjön,hogy "Vajon miért?".

2014. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 azért túlzás, nekem sincs nőm de az azért mert nem akarom változtatni a status quo-mat, egyenesen arányosan ebből következtetve nem érdekel a kapcsizás :)
2014. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, és azért, mert önérzetes és büszke vagyok.
2014. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért az erős túlzás, hogy mindig, de értékelem, ha Ő is gyakran keres engem, főleg, ha nem valami olyan magyarázattal vár rám, hogy "az a férfi dolga"...
2014. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!