Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány barátkozni szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátkozni szeretne egy fiúval, akkor hogyan kezdeményezzen anélkül, hogy a fiú félreértené?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én hiszek a fiú-lány barátságban, de eddig akárhányszor próbálkoztam a barátkozással, mindig félreértették. Szóval ha van egy számomra szimpatikus (barátilag) fiú, és köszönő viszonyban vagyunk, akkor mit kell csinálni, hogy barátok lehessünk, de ne higgye azt, hogy én többet szeretnék barátságnál, vagy hogy tetszik nekem?
2012. okt. 20. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
előbb utóbb biztosan többet akar a fiu vagy a lány.
2012. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

17:07

Nem, ez nem igaz. Barátság szinte bárkik között kialakulhat, ha valamennyire is szimpatikusak egymásnak, vagy egy kicsit is jól érzik magukat együtt. Viszont az ez ember nem szerethet bele akárkibe. Na mindegy is. Amúgy nem ez volt a kérdés, de azért köszi a véleményt. :)

2012. okt. 20. 17:15
 3/3 A.Romanov ***** válasza:
100%
Nekem ilyen barátaim a volt osztálytárs nőim, nagyon szeretek közülük sokat, de nem romantikus értelemben, de jól elvagyunk együtt. Hozzájuk nem nagyon közeledtem, az idő összehozott minket. Ha leszólítasz egy srácot az után biztos hogy nem tisztán baráti gesztusnak fogja tekinteni. Szerintem.
2012. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!