Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet érezni azt, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet érezni azt, ha valaki szerelmes belém?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, van egy fiú aki 18, és hát elég jó barátok vagyunk. Én egy ideje úgy érzem többet érzek mint barátság. És mikor vele vagyok, annyira más minden, és szinte érzem hogy szeret... Ezt lehet érezni, vagy csak bemesélem magamnak?
2010. jan. 20. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy szerelmes nem igazán,de hogy érez-e valamit azt igen. testbeszéd,pillantásai,gesztusok stb.
2010. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

hát énszerintem lehet.

figyeld meg ,hogy hogy néz rád ,miket mond stb.

2010. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi:) Megpróbálok odafigyelni rájuk... Mert eddig úgy vettem észre hogy talán mintha ő is kezdene többet érezni de nem tudom...
2010. jan. 20. 21:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Csak saját tapasztalatot tudok írni, és az alapján azt kell mondanom, hogy nem. Nem vette észre az a két fiú, akibe eddig valaha szerelmes voltam (érdekes viszont, hogy egy közös ismerősünk igen, de neki hazudtam, h ez nem igaz. Aztán azt hittem, hogy már el is felejtette, de egy fél évvel később megkérdezte, hogy túl vagyok e már a srácon.)
2010. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nővérem rajtam is észrevette hogy szeretem azt a srácot, de hogy ő mit tud azt nem tudom..
2010. jan. 20. 22:04
 6/17 anonim válasza:

A pillantásból tényleg lehet.. sokáig én sem hittem ebben, aztán egyszercsak megéreztem... volt valami "fura" abban, ahogy rám nézett:) Ezenkívül testbeszéd, mosoly.. stb.

Sok sikert:) Majd írd meg, hogy alakulnak a dolgok;)

2010. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oké, megigérem!:D pénteken találkozok vele elvileg :P nézésén kívül mit érdemes még figyelni? testbeszéd ok, de abban is főleg mit?:)
2010. jan. 21. 00:36
 8/17 anonim válasza:
A szem a lélek tükre.Közhely,de így van.
2010. jan. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ebben egyet kell hogy értsek veled, mert szerintem is :D sok mindent lehet abból látni, csak sajnos nekem mióta beleszerettem, nem megy ilyenekre gondolni:)
2010. jan. 21. 10:41
 10/17 anonim válasza:
Na, van vmi fejlemény?:)
2010. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!