Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szorongás a bizalom hiánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongás a bizalom hiánya miatt? Ideges vagyok!

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy még első barátnőm után ö és én voltunk a suliba a fő téma meg a mi szexuális életünk!

Utána volt a második és még ö is tudtam szeretni!

De Jenni és Sugi után minden bajom volt és megváltoztam én soha többet nem tudok egy lányban se megbízni!


Az a helyzet hogy szexközelben is elélvezni se tudok mert ideges vagyok és nem érzem magam biztonságban!(egyéjszakás) Most volt egy de én egészen megbántam!

Sajnos én nem tudom mi történt velem de az egész világban nincs egy biztos pont ahol biztonságba érezhetem magam! mi volna erre a megoldás?



2014. szept. 24. 22:37
 1/4 RRR ***** válasza:
ölelj meg egy fát,állítólag segít
2014. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van probálok szerezi egy lányt! akiben megbízhatok? van ilyen igaz?
2014. szept. 25. 06:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó szegénykém. Megérdemelted, hogy ezt tegyék veled? Ha igen akkor változtass azon amiért ezt tették (pl: rossz típusú lányok, nem figyeltél a kapcsolatodra, nem voltál elég imponáló, nem voltál szexi, stb.) Amúgy szerintem nem történhet meg hogy nem tehetsz róla. Legártatlanabb helyzetedben is annyi bűnöd volt, hogy rossz lányokkal kezdtél ki. Próbálkozz aranyosabbakkal. Jót fog tenni a kis lelkednek.
2014. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó jussunk el oda hogy én vagyok a hibás azért mert vége lett !
2014. szept. 28. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!