Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai magyar iskolákban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai magyar iskolákban ha van egy néger srác akkor ő a csajok kedvence?

Figyelt kérdés
Belegondoltam ebbe csakmert múltkor láttam egy csapat 16 év körüli lányt mind csinos, épp ettek a mekiben és ott ült velük egy néger srác gondolom osztálytársuk és úgy tűnt hogy nagyon elvannak. Láttam a szemükben hogy mind odavannak érte mert jó a teste, szép a színe. Mit gondoltok? Tapasztalat? Az ilyen néger fiúk sikeresebbek mint a magyarok?
2014. szept. 25. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
A csoki a nőknek jobban imponál.
2014. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem nem jonnek be
2014. szept. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Nálunk volt fiú is,lány is,de nem mindenki epekedett értük.

2014. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2014. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Milyen jól szórakoznak a háttérben a nyugdíjas nénik.

2014. szept. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen,mert nagy a kukija.
2014. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az, hogy a mai magyar iskolákban, eléggé általánosító fogalom. Amúgy meg egyébként, az utolsó válasz eléggé, hát hogy is mondjam, közvetlen volt. Egy-gy embercsoport nem különbözik egymástól, kivéve, ha valaki a külsőségeket tekinti. Szinte elképzelem, ahogy a srác kilép a suliajtón, a lányok felemelik a fejüket, ellökik maguktól, azt akivel épp beszélgetnek és odarohannak hozzá.....

De mindegy is. A kérdésre a válaszolva lehet, hogy az a srác éppen olyan kedves,jóképű, sármos, ( lehet, hogy charme a helyes magyar leírása) típus, nem tudhatod.

2014. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
*A kérdésre válaszolva
2014. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nagy brokira lecsapnak. Haha
2014. szept. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nálunk van a gimiben félvér fiú és nem mondanám hogy a csajok kedvence. Van amelyik lánynak tetszik van amelyiknek nem kb olyan arányban mintha egy teljesen átlagos srác lenne.
2014. szept. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!