Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha csaj kifecseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csaj kifecseg mindent?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy küldött nekem Facebookon magáról m.ztelen képeket, és megkért, hogy én is küldjek neki (én csak a p.niszemről küldtem neki). És ma a suliba ezt elmondja mindenkinek, hogy én küldtem neki egy képet a p.niszemről... Mit tehetnék ellene? Én is mondjam el, hogy ő is küldött képeket és egy r*banc mert már nem szüz?


Tudom, nagy idétlenséget csináltam, de ez így nem fer..



2014. szept. 25. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit küldött képet kepfeltoltes-re fel és szanaszét küld a világba.:D
2014. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Mond el a többieknek, hogy az a kép amit átküldtél neki valójában egy arckép rólad.
2014. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igy van
2014. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkoztok fiatalok. Dugd meg.
2014. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
inkább hajts rá és dugd meg ha vevőrá
2014. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem a képépét:D
2014. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért?:DD
2014. szept. 25. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért akarja mert fényesitené a bohocot
2014. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mielőtt elárasztod a pucér képeivel a net-et,figyelmesztesd,hogy kussoljon különben "sztárt" csinálsz belőlle.
2014. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!