Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy mindig olyan emberbe leszek szerelmes aki elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Mindig a plátóiak... De valahogy nem is vágyom igazi kapcsolatra, boldog vagyok így is :S szeretek álmodozni... 18 éves lány vagyok és még nem volt kapcsolatom emiatt. Elérhető emberbe még soha nem voltam szerelmes... kinövöm majd?
2010. jan. 21. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

jézusom! mintha csak én írtam volna ezt a kérdést! totál ilyen vagyok én is :)

18 L

2010. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó...:D vagyis nem, de legalább nem egyedül vagyok így:)
2010. jan. 21. 00:54
 3/12 anonim ***** válasza:
én is így vagyok csak nálam annyi a külömbség, hogy minden nap együtt vagyok ezzel az emberrel. szerinte a legjobb barátok vagyunk és én nem merem neki megmondani, hogy szeretem. én fiú vagyok ö lány mielött bárki belém kötne (F/19)
2010. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
olyan nekem is van most. bár lehet ő is szeret... nem tom :S de attól félek, ha szeretne akkor nekem rögtön nem kéne
2010. jan. 21. 01:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket, ha valaki van aki tetszik mit veszíthetsz azzal hogy közlöd vele? Semmit ha nem is viszonozza 2 hétig csodálkozik majd rajta aztán minden a régi lesz.
2010. jan. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Semmi mást csupán CSAK a barátságát.
2010. jan. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Ha olyanokba szeretsz bele mint mondjuk egy filmsztár, vagy egy énekes, hát az tényleg nem szerencsés.. de az nem is szerelem. Viszont ha olyan srác kell aki a környezetedben van, csak te úgy érzed hogy elérhetetlen, azon lehet változtatni. Legyél magabiztosabb, mutasd meg nekik hogy te vagy 'elérhetetlen'. És ha nem adod csak úgy oda magad, az hidd el hogy vonzóbb. Viszont az hogy ha meg megszerzed, és utána nem kell... hát ezen is változtatni kell.

Ahogy körbenézel a világban, mindenkivel így van ez... álmok, vágyak, illúzók. Megszerzünk valamit és amint birtokoljuk már nem is olyan érdekes. 'Hú de kell az a táska... és megveszed, csodájára járnak a barátok, majd egy idő után nem érdekel már senkit, és téged sem. Új táska után nézel.' Vagy mikor megkívánod pl a csoki fagyit, veszel egyet... de mikor már nyalogatod, nem ér annyit, mint mikor rá vágytál. És ez így van a párkapcsolatokban is. Jöhetnek itt a kommentek, letagadhatjátok nekem, egymásnak, de magatoknak nem hoyg így van sajna. Minden az értékét veszti mikor már a milyenk. Elkezdődik a kapcsolat, jó minden, rózsaszín felhő... majd megismered, a rossz szokásaival együtt az illetőt, és azok az illúziók amiket eddig felépítettél ledőlnek... mert nem olyan a másik, amilyet te akartál. De ez nem is baj... nem kell ettől félni, csak nem szabad hagyni hogy a megszokás, a közöny eluralkodjon évek múltán... ezért mennek tönkre a házasságok. Persze ez amit most mondok nem mindenkire igaz, de elmondható hogy általában így van. Fontos hogy a kapcsolat folyamatosan megújuljon, hogy mindig legyen felfedeznivaló a másikban.

Te meg ne aggódj, majd jön olyan valaki akivel kölcsönös lesz a szerelem. Én is vártam az igazira, nem jöttem csak úgy össze senkivel, aztán 16 voltam mikor végre olyan sráccal találkoztam akibe beleszerettem egyből, egy évig csak 'jóban' voltunk.. aztán kiderült hogy ő is belém volt zúgva az alatt az egy éve alatt, nem csak én. 2 évig jártunk, de eléggé nagy f*sz volt igazából, csak mire kiderült én már beleszerettem, de mára már vége, azóta sincs senkim. És még most is azt mondom hogy megérte rá várni, nem bántam meg.

Szerintem ez ami benned van, nem nőhető ki, te ilyen vagy, és ez érték, mert nem állsz mindenkivel csak azért hogy legyen valakid, ez a mai világban tök jó:)

20/L

2010. jan. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szerintem igazad van sajnos, hogy elveszti az értékét minden amit megszerzünk. és nálam mindennél így van sajnos nem csak pasik terén.

Amúgy nem szinészekbe meg ilyenekbe szoktam szerelmes lenni, hanem pl apám 30 éves kollegájába, a kutyám állatorvosába, ilyesmik... Meg most van ez a barátom, akibe úgy érzem az vagyok, de mivel ő aféle legjobb barát, nem akarom ezzel elrontani. Bár néha úgy érzem ő is szeret, meg mond célzásokat, de hát ő a férfi, neki kéne akkor lépnie...

2010. jan. 21. 10:40
 9/12 anonim válasza:
Mert egy 80 as szintű paladin vagy.
2010. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te meg paraszt :D
2010. jan. 21. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!