Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig az elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az elérhetetlen lányokba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Vagyis nem szeretlmes hanem miért az olyanok jönnek be, és hajtok réjuk? A szerelem az nem így alakul ki :) Szóval miért az olyanok jönnek be nekem akik nagyon jó barátnak tekintenek engem és 100%ig bíznak bennem? De mindegyik ilyen elején nagyon örülök és kihívásnak veszem hogy "na majd most hátha meglesz" de aztán mindig nagy szenvedés a vége :S Most is egy ilyen elején vagyok, annyi a különbség hogy most ezt a barátkozást ő kezdeményezte mert kíváncsi volt rám, ám foglalt, bár ez most meginog...Mit tehetnék? Húzzam minél tovább a barátságot, kerüljek hozzá minél közelebb és majd csak átlendülünk?
2010. máj. 5. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószíynűleg a te szinted alacsonyabb, mint az ő elvárásuk (szint alatt: kinézet, viselkedés)


Én is ugyanígy vagyok, pedig azért széles a skálám, de a ''szintem'' (kinézet) nem megfelelő. De biztos vagyok benne hogy vna olyan akinek bejövbök és ő is tetzsik nekem, csak ugye nem merek lépni, nem merem megszólítani őket ---> önbizalomhiány és félelem...


19/F

EN

2010. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szupermókus ***** válasza:

Sztem buta vagy ... olyan hogy elérhetetlen, olyan nincs. Csak ezt tartsd a szemed előtt. HARCOLJ! Én mindig azt teszem és elérem a célom.

25/f

2010. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán mert tudat alatt így akadályozod meg hogy igazi kapcsolatod legyen, mert félsz valamitől.
2010. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Plaga ***** válasza:
Én meg pont fordítva vagyok így a csajokkal, sok senki :S ááá szörnyű ez így
2010. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hm, smárold le :)
2010. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Első: a viselkedéssel nincs baj hisz mind aztmondta rém hogy jófej vagyok :) Gondolom ez adta meg a 100%os bizalom alapjait is :)


Második: Igen ezt kellene tennem :) De ráerőltetni se akarok semmit :( :)

2010. máj. 5. 22:28
 7/11 A kérdező kommentje:

3. - Sajnos lehet van ebbe valami :S Néha már gondolkodtam ezen :)


4. - Hát ez is egy probléma :S


5. - Jó ötlet :D Bárcsak :D

2010. máj. 5. 22:29
 8/11 Szupermókus ***** válasza:

Második vagyok.

Nem kell smár ... sztem elég elsőre jól belecsípni a fenekébe.

2010. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

na én elmondom neked .. :D

Ha belegondolsz akkor a legtöbb szerelem úgy alakul ki, hogy nem szerelem első látásra és nem is az a meghatározó, hogy egyből randi stb. Hanem elkezdtem ismerkedni előszőr .. és pont ott a válasz a kérdésedben, hogy azok akik 100 %-osan megbíznak benned. Azért mert nagyon fontos, hogy olyannak szeret amilyen vagy, még ha neki nem olyan intenzívek az érzései. Szeintem se hagyd ennyibe, ha nem lesz már pasija, akkor kicsit jobban ráállhatnál a dologra, de addig meg csak elgyél mellette mindig, amikor szüksége lehet esetleg rád, legyél jófej, megértő.. soksikert 17L

2010. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6. - Hehe te szimpatkus vagy :D


7. - Te velem egykorú vagy csak lányba :) Megfogom fogadni, türelmes leszek kivárom az én időm, addig azon leszek hogy minél szorosabb legyen a barátság :) Az tetszik amúgy hogy olyan dolgot is elmondott már nekem amit a tesójának se, és hogy tegnap megtudtam nevettetni :) Mostanság nincs jópasszban az előbb leírt miatt (amit csak nekem mondott el) de mondta hogy jó hogy megnevettettem :)

2010. máj. 5. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!