Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, együtt lennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, együtt lennétek olyan lánnyal, akinek a külseje nem tetszik teljesen?

Figyelt kérdés

Kapcsolatra gondolok, és nem úgy értem hogy csúnya a lány, hanem pl. nektek a szőke haj tetszik, neki barna van, vagy kicsit nagyobb mellekkel jobban tetszene, picit zavaró felesleg van rajta, hasonlók. (nyilván mindenkinek más tetszik, de értitek, ha kicsit eltérne az ideálotoktól)

Attól még együtt tudnátok lenni vele? Mit tudom én, pl azért mert úgy érzitek jobbat nem kapnátok, vagy akármi más okból.

Vagy ha valakit szerettek azt a legszebbnek látjátok, mint a mesékben és nem látjátok a hibáit?

Vagy ez hogy működik? :D Szeretném megérteni a pasik gondolkodását :D


2014. szept. 25. 18:51
 1/6 Scream85 ***** válasza:
Én igen. Pl a páromon van némi felesleg, de én így szeretem :)
2014. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan lány, akin semmit se lehetne változtatni, és ezt nem bántásból mondom. Senkit se fog érdekelni 1-2 apróság, ami nem pont olyan.

De ez se rossz gondolat:

"Vagy ha valakit szerettek azt a legszebbnek látjátok, mint a mesékben és nem látjátok a hibáit?"

2014. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Tudod, mi elnézőbbek vagyunk az ilyen dolgokat illetően.
2014. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor megismerem akkor úgy néz ki ahogy akkor éppen kinéz és azzal együtt tetszik meg szóval ami van az van.
2014. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor először találkoztam a barátnőmmel, kevésbé jött be külsőre.

De pár nap elteltével már nagyon is tetszett nekem.

2014. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze.

Az egyik az, hogy a külső az valamennyire persze fontos, de nem minden, ha egyébként nagyon illik hozzám valaki, akkor nem azon fogok izélni, hogy tökéletesen néz-e ki, egy két ilyen apróság egyáltalán nem számít.

A másik pedig, hogy ha beleszeretek valakibe, akkor ígyis-úgyis sokkal szebbnek fogom látni, és nem gondolok bele, hogy "milyen lehetne".

17F

2014. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!