Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy 6. os fiú, én 8....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 6. os fiú, én 8. os vagyok. Nagyon sokat beszéltünk chaten, suliba is szünetekbe együtt voltunk, most meg egy hónapja nem válaszol a levelekre. Sokak szerint tetszem neki. Vélemény,?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
El szokta olvasni a leveleid? Miket írtál neki?
2014. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom el olvassa e. Csak általános dolgokat írtam neki, meg nemrég volt a szülinapja
2014. aug. 15. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Háááááát... szerintem ha a számát tudod, hívd fel, beszélj meg vele személyes találkát, vagy csak simán vond felelősségre az "eltűnése" miatt.

Vagy várj még 2 hetet.


Amúgy drukkolok nektek :3 jövőre bármi lehet ebből, szerencsés vagy, és ne foglalkozz a "pedofilozókkal"


14/L (akinek szintén tetszett már meg egy-két évvel fiatalabb kispuja.)

2014. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, tehát nem facebookon írtál? Mert ott látszana..
2014. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem facebookon írtam
2014. aug. 15. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 normális vagy?!

Vonja felelősségre?! Azzal csak elijesztené a fiút hogy nincsenek együtt de máris féltékenykedik, és hogy a fiúnak be kell számolnia hogy mit csinált.. (ezt a kapcsolatban lévő fiúk sem szeretik..)


Kérdező! HA privátban részletezed ezt nekem akkor talán tudok segíteni..

SEMMI HÀTSÓ SZÀNDÈK..!

2014. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!