Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vigasztalhatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vigasztalhatnám meg a csajt, aki tetszik, hogy egy kicsit bevágódjak nála? Teljesen össze van törve egy másik srác miatt.

Figyelt kérdés

Szóval haveri köröm egyik tagjával megismerkedett. Köztudott, hogy a srác a legtöbb csajnak bejön, de nem az a buta szépfiú típus, okos és jól néz ki, ezért olyan népszerű, mert az ilyenből kevés van.

Szóval a csaj és a fiú között kölcsönösnek bizonyult a vonzalom, így hát elkezdtek együtt lógni, aztán lassan szex lett belőle, de rengetegszer, mindenféléket kipróbáltak (hallottam), átjártak egymáshoz. A csaj teljesen odavolt érte, szexuálisan függőjévé vált teljesen. Aztán idővel rájött, hogy a személyiségét is szereti, szeret vele lenni, törődést igényel tőle, így meg szakította a kapcsolatot vele, hogy továbbléphessen, amit szerencsétlen srác nem is értett. Ezután megint találkozott vele a csaj, mert egyszerűen nem bírta nélküle. Szerelmet vallott neki, de a fiú azt mondta, hogy ő nem érez iránta semmit.

A lány viszont halálosan szerelmes belé, de tényleg, én ilyet még nem láttam. Ez volt két napja, azóta megállás nélkül bőg. Most éppen beszélek vele, de szegény nagyon kivan. Tudni illik róla, hogy ő is hasonló kaliberű csaj, mint a srác, sok szexpartnere volt, vonzó, szexi és furfangos, de most fordult a kocka és őt ültették fel.

Nekem viszont ő nagyon tetszik, eddig az egyik legjobb barátja voltam, de mg akarom vigasztalni és kilépni a barátzónából, ha ez lehetséges. Hogyan segíthetnék neki kilábalni egy ilyen állapotból, amit még sosem tapasztalt? Úgy persze, hogy én felkeltsem az érdeklődését, és jobbat mutassak, mint a másik fiú.

Én 19F,fiú 20F, lány 18L


2014. szept. 23. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni barátom, de sajnos esélyed sincs! Tapasztalat. :/ Ha egy nő nem képes magától továbblépni, azon te legyél bármilyen kitartó is egyszerűen nem tudsz segíteni. Sajnos...


21/F

2014. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
barátzónás leszel ha most pátyolgatod
2014. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!