Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha kb felizgat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha kb felizgat hogy a barátom kocka?

Figyelt kérdés

Komolyan :D

Szeretem nézni mikor játszik. Most is épp dotázik és egyből az jár a fejemben hogy úgy lefeküdnék vele :'D

Mondjuk alapból nekem tök bejön hogy "kocka".

Nagyon fura vagyok??

20L


2014. szept. 27. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne valaki aki így beindulna mikor codozom:D
2014. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Geekfétis ^^
2014. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tetszik a barátod.
2014. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A CoD nem mozgat meg, Bocsi első :( :DDD
2014. szept. 27. 18:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Neked ott a barátod, tőled nem is várnám el:P
2014. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is dotázok💕

attól még kinyalnálak

2014. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem is valami hasonló van, nyugi. :D Bejön, ha valaki szeret játszani, a volt barátom is játszott pár játékkal, bár őt sajnos nem volt alkalmam megfigyelni közben mert akkor általában nem játszott, amikor együtt voltunk.


Lehet van valami köze hozzá, hogy kb. fél gyerekkoromat azzal töltöttem, hogy figyeltem ahogy apám játszik valamivel a gépen. Persze ő azért nem izgatott fel, de szerettem nézni. (Meg szurkolni közben az ellenségnek.)

2014. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nem értelek kérdező a dota egy fos
2014. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kinek a kocka, kinek a kockahas. :-)
2014. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem konkretan a dotan van a hangsúly, de koszonom a véleményt miszerint egy fos, megtaláltad a lenyeget a kérdésben :D
2014. szept. 28. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!