Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélendő el egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélendő el egy értelmes, független és csinos fiatal lány, aki néhanapján idősebb urakkal múlatja az időt?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi megvetendő nincs benne, és igazából senkinek semmi köze hozzá. A lány meg szinte vállalja magát, vidám képeket tesz közzé ezekkel a milliomosokkal.
2014. szept. 25. 00:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam beszelgetni a nagypapammal
2014. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
No ezért:"vidám képeket tesz közzé ezekkel a milliomosokkal" Kérkedik.
2014. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzért, ajándékokért van velük akkor szerintem nem sok különbség van közte és azok közt a lányok közt akik az utak mellet árulják magukat.
2014. szept. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Tök mindegy mit csinálsz, ha mintaéletet próbálsz élni, akkor is akadnak majd páran akik elítélnek, innentől kezdve totál felesleges azzal foglalkozni, ki mit gondol rólad.


És engem speciel hidegen hagy, ki kikkel múlatja az idejét, ha jól érzi magát az illető, akkor hajrá.

2014. szept. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

"Tök mindegy mit csinálsz, ha mintaéletet próbálsz élni, akkor is akadnak majd páran akik elítélnek, innentől kezdve totál felesleges azzal foglalkozni, ki mit gondol rólad."


Az ember nem mások miatt él "mintaéletet", hanem mert ezt érzi belülről követendőnek. Ha pedig arra hagyatkozik, hogy szarok rá, úgyis belekötnek mindenbe, akár mehetek bankot rabolni is ezzel az erővel. A kérdező meg tudja nagyon jól a választ, csak felmentést keres a tettei alól, mert ez már neki se nagyon fér bele, de mégis haszna van belőle. Ha van hozzá gyomra, csinálja. Az ő élete, nem másé. Ha neki ennyit jelent az eddig élete, hogy emiatt leszólják, hát bátran.

2014. szept. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, én ugyan teszek rá. Ne várjon tőlem se jót se rosszat.
2014. szept. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5-ös és azok akik privátot írtak: nem véletlen írtam harmadik személyben. az illető nem én vagyok.

csupán nem értem egyesek min vannak fennakadva, hisz ma már bármit/bárkit meg lehet kapni pénzért. nőként írom azt, hogy van az az érték (nem feltétlen pénz), amiért hajlandó lennél bármire.

szerintem mindenki tegye ami neki jólesik, és ennyi.

2014. szept. 25. 01:21
 8/23 anonim ***** válasza:

#5


Kicsit félreérted. :) Nem azt írtam, hogy menjen mindenki "bankot rabolni" mert úgyis mindegy. Csak azt, hogy felesleges mások véleményével foglalkozni, mindegy hogyan éli az életét, az a fontos, hogy jól érezze magát.


Igazából az ítélkezőknek lesz rosszabb, pláne ha a megítélt fél nem foglalkozik velük, mert őket zavarja valami amivel sok mindent nem tudnak kezdeni úgysem.

2014. szept. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"nőként írom azt, hogy van az az érték (nem feltétlen pénz), amiért hajlandó lennél bármire."


nem mondasz sok újat. manapság mindenki eladó. én is egy szinten. de a nők azt érzem kezdik elveszteni azt az értéküket, amint mi férfiak Nő-nek becsülünk. a tartást, az önbecsülést, és a varázst. minden értelemben.


8-as: nem nagyon izgat ki mit csinál, nem ítélkezem, csak szétnézek, megvonom a vállam, és felfogom, hogy valami megváltozott. már nincs meg az a tisztaság szinte egy nőben sem, ami vonzott a kedvesemhez. és ezt minden nap tapasztalom. van az a szint, amikor mindent adnak mindenkinek. mindegy, hogy ki az illető. és ez a szint egyre apad.

2014. szept. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%

értéktelenek az ilyenek.De ha neked ez bejön csináld,én máglyára küldeném az összes ilyet,és arról raknák fel képeket :D


azért nem mindenkit lehet megvenni szerencsére,az alja réteg meg nem foglalkoztatott soha.

2014. szept. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!