Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljünk az első csókról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljünk az első csókról vagy hagyjam és majd jön magától?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 3 hete,hogy együtt vagyunk eddig csak ölelés volt meg néhány arcra puszi,de én már nagyon megszeretném őt csókolni,viszont kicsit félek hogy ha hirtelen lesmárolom őt akkor megpofoz,megharagszik vagy ilyesmi.Beszéljek vele az első csókról?

2014. szept. 27. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
majd jön magától.
2014. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szandra124 ***** válasza:
Csókold meg! Lefogadom hogy csak arra vár
2014. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell erről beszélni szerintem, legalábbis mi nem tettük, csak "megtörtént", finoman, lassan. Szép emlék.
2014. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell beszélni a csókról előtte, csakúgy megtörténik

de ne hirtelen csókold meg, hanem lassan, akkor kiderül hogy korainak tartja-e

2014. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért haragudna, pláne pofozna meg? :D Szerintem örülne neki, nem kell az ilyesmit előre megbeszélni.
2014. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemsokára lesz egy olyan kérdés az oldalon hogy:

"Három hete járunk és még nem csókolt meg.. Mit tegyek?"

Ne félj, hajrá:-)

2014. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne beszeld meg mert csak be egeted vele magad.en megbantam miután szakítottunk
2014. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Ha van egy kis érzelmi intelligenciátok, felesleges beszélni róla. Sokkal izgalmasabb, ha nincs előre kimondva.

Ne nulláról indítsd az első csókot. Apró, de határozott érintésekkel, simogatással meg tudtok teremteni egy egyre intimebb állapotot, és itt látod azt is hogy mennyire vevő erre. Ha nem vevő, ne erőltesd, de ha igen, akkor lehet közeledni, megölelni egymást, összeérinteni pl. a homlokotokat, az arca megsimítása is elég közeli érintés. Ha ezek a dolgok harmóniában vannak köztetek, és már kezditek megszokni, szerintem akkor érett meg a helyzet az első csókra.

Ja, és ne akarj minden szempontból tökéleteset, nem kell eltúlozni.

2014. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!