Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi magától nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi magától nem ír és van, hogy nem ír vissza, akkor nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Csak, mert úgy vettem le, hogy tetszem neki, de akkor biztos tévedtem...

2014. szept. 27. 23:46
 1/4 RRR ***** válasza:

igen


vagy roppant félénk

2014. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sanszos, hogy nem tetszel neki. Akármilyen félénk is, ha te kezdeményezel, neki is megjön kicsit a bátorsága.

Én már futottam bele ilyenbe. Suliban sokat bámult, hallottam, hogy rólam beszélt, így kezdeményeztem. Írtam neki mindig fbon, alig válaszolgatott, soha nem írt rám. Aztán csúnyán ki is beszélt. Leorditottam a fejét. Bűntudata lett stb. Ennek már majdnem 4éve, azóta tetszem neki, de ez a hajó már elment :D

2014. szept. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, van ez így. Mondjuk érdekes, mert nekem aki nem tetszik meg elsőre, az később se fog.
2014. szept. 28. 00:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki nekem most nagyon tetszik, pár éve még utáltam. Nem vagyunk ugyanolyanok, tudod, ahány ember..:)
2014. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!