Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megszívtam és nagyon magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszívtam és nagyon magas (190cm) lettem, akkor ezt mivel kompenzálhatnám (pl. gyúrás)?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fűrész
2014. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Kompenzálni nem kell, mert nincs azzal semmi baj, ha egy férfi ilyen magas.


A sportolás szerintem jó ötlet, meg az egészséges önbizalom.

2014. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
190cm szerintem nem számít nagyon magasnak. Az emberi hülyeséget pedig lehetetlen kompenzálni.
2014. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Örülj neki, hogy le tudod venni a befőttet a polcról. Nem kell semmit kompenzálni. A gyúrás mehet ettől függetlenül, mert mindenféle magassághoz jól áll, ha az ember kicsit férfiasabb alkatú, de persze túlzásba vinni nem kell, hacsak nem akarsz testépítő lenni.
2014. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha megint a magas vékony srác tért vissza akkor valaki lője már le. Ha nem, kérdező a 190 cm teljesen jó, a nyafogás meg havi vérzéses tini lányokhoz való, szóval kapd össze a golyóidat és takarodj a való életbe.
2014. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vékony is vagy ugye?
2014. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Jó magas fával meg egy erős kötél összekötésével, kompenzálhatod!
2014. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megint te vagy?
2014. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

A 190 cm miért is olyan sok? Nálad sokkal magasabb embereket ismerek, akik tök jól néznek ki, szerintem nagyon is szeretik, hogy ilyen magasak. Igaz, ők nem is olyan nyeszlettek, neked pedig gondolom az a probblémád magaddal. Egy magas pasi néz ki igazán jól, de ha csak a gép előtt ülsz, és nem sportolsz semmi komolyat, akkor akármilyen magasan hülyén néznél ki pasiként.

Erről ennyit.

"nagyon magas (190cm) lettem"... röhej...

2014. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=190cm&katego..


Gratulálok eme kérdésekhez, a nyakamat merném rátenni, hogy az első oldalon lévő kérdéseknek a 95%-át te írtad ki, és még volt vagy ezer, amit jelentettek és eltűnt az oldalról.. csak így tovább ! ;)) sok sikert a további hisztihez

2014. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!