Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas és vékony srácként kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas és vékony srácként kb. tök értelmetlen csajozni?

Figyelt kérdés
amíg nem tudok felszedni látható mennyiségű izmot,addig úgy sincs esélyem,élből elutasít majd mind vagy észre sem vesznek,szarnak rám magasról?
2014. szept. 28. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

most komolyan, ugye nem csak én nem értem ezt az idióta magasvékonysrác parát? :O

sok lánynak, köztük nekem is ez pl sokkal jobban bejön, mint egy magas nagydarab behemót pasi

2014. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem tudom titeket akkor hol lehet megtalálni,de eddig kb. csak olyant hallottam,hogy minél izmosabb legyen a fiú,meg aki nem 90-100kg és nem is férfi
2014. szept. 28. 11:29
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Nyugi, nem mindenkinél a méret dönt.

Sokakat taszit egy kigyurt pasi (engem is) és hamarabb válaszanék egy vékonyabb fiút.

Mindenkinek más jön be, más az esete.

Bizti lesz akinek te vagy külsőleg a legideálisabb, szóval no para ~_~

2014. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt,nem értem miért lenne ezután.
2014. szept. 28. 11:35
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

Az a baj,hogy magas és vékony srácként ugyanezt érzem,és szimplán átnéznek rajtam a lányok/nők,pedig jól öltözködöm,igényes vagyok.Szóval az okát nem értem,de esélyt sem kapok legalább egy randira vagy találkozóra,szóval vicces a helyzet...

23/F

2014. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

eddig nem láttam hullócsillagot, nem értem ezek után miért látnék? :D

most komolyan ez kb ugyanaz az elcs.szett gondolatmenet. ne add fel, próbálkozz.

ha szétnézel az utcán bármelyik korosztályt nézve, csak a 90 kiló feletti pasiknak van barátnője? hát nagyon nem. persze, nekem is jobban tetszik, ha egy pasi nem csont és bőr, de ehhez nem kell 90 kilósnak lenni. de még egy csont és bőr srácnak is adok esélyt.

hányéves vagy egyébként? hacsak nem 70, akkor nincs értelme a sirámaidnak :)

2014. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szintén átnéznek rajtam.Más okot pedig nem látok,mint a vékonyságomat a 190centim mellett.
2014. szept. 28. 11:41
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Kapásból mondok neked okot: agybaj. Itt vinnyogsz, ez kb annyira férfias mint a rózsaszín tütü. Szóval ne aggódj nem a vékonyság a hiba, gondolom lerí rólad hogy egy hisztis nyávogós kisfiú vagy. Ez lehet inkább a baja a csajoknak.
2014. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Azt lehet tudni hogy hány éves vagy? :D

Am nyugodj meg nekem is a magas vékony srácok az ideálom!

Te is fogsz valakit találni magadnak ne izgulj! :)

2014. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
20
2014. szept. 28. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!