Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van velem? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van velem? Miert viselkedik ilyen furan?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki eleg regota tetszik. A baj az, hogy nem tudok eligazodni rajta.

Eloszor is olyan, ahogy megfigyeltem, hogy sokat hulyeskedik a csaj ismeroseivel, nevetnek, oldjak a feszultseget. Beszedes, jol oltozik, nagyon gyakran hord tapados miniszoknyat, minituhat, tapados nadrragokat.

Velem megis olyan fura, nem nez ram, csak akkor koszon, ha en is koszonok neki, ha en nem koszonok, o kepes lenne elmenni mellettem koszones nelkul.

Mas fiuk, ha beszelnek, rajuk nez, ha en beszelek, meg csak felem se nez.

Amugy 21 eves a csaj, szoval mar nem gyerek.


2014. szept. 28. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vonzod. Felejtsd el!
2014. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez azert nehez kerdes,mert lehet h azert nem koszon es nem nez rad mert iszonyuan tetszel neki es zavarban van,masfelol viszont lehet,hogy nem erdekled.


Ha valaki nem erdekel akkor en attol meg siman ranezek,beszelek vele,koszonok neki,kiveve akkor ha mondjuk megolte a macskamat:-)))


Ezzel arra probalok utalni,h lehet h megbantottad vagy ilyesmi...ha viszont meg sosem beszeltel,meg sem bantottad akkor en mint orok pozitivista arra gondolnek h nagyon tetszel neki:-)))


En 32 eves no vagyok,es velem ugyanez tortent nemreg.Egyszeruen annyira tetszett a srac h alig birtam ranezni,koszonni vegkepp nem birtam (pedig nagyon szerettem volna) de akarhanyszor ramnezett elontott a panik,remegtek a terdeim es ilyen baromsagok,,,,


Aztan lenyugodtam,elmult a panik es utana mar kepes voltam ranezni es visszakoszonni:-)))De valamiert mindig o koszont elobb,en nem mertem volna:-)))))))

2014. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Evekkel ezelott probalkoztam nala, akkor szo nelkul felallt es fakepnel hagyott. Most pont ugyanezt csinalta. Leultem majdnem melle, o fogta magat, felallt es elment. Mindig nezek ra, mosolygok, de olyan, mintha eszre se venne
2014. szept. 28. 17:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy koszonni koszon, de csak akkor, ha en rakoszonok.
2014. szept. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!