Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakitől nem akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakitől nem akartok semmit, ő viszont össze akar veletek jönni, mennyi ideig beszéltek még vele?

Figyelt kérdés

Legszívesebben nem válaszolnék neki. Nagy bunkóság lenne? Vagy ennek ez a rendje?

(Korábban haverok voltunk, ő mással randizgatott. Most velem akar összejönni, de én nem akarom.)



2014. szept. 28. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
mondd meg, hogy nem és kész, de ettől még beszélhetsz vele
2014. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, én is úgy gondoltam, hogy megmondom neki, hogy nem akarok tőle semmit. De én utána már egyáltalán nem is akarok vele beszélni.

Vagy az illendőség azt kívánja, hogy egy ideig még válaszoljak neki, ha keres és fokozatosan építsem le? Meddig tartson a leépítés?

2014. szept. 28. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!