Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért tetszenek a fiúknak a kismellű lányok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 20:06
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Nah, a válaszadók többségének az értelmi szintje meghaladja egy marék szárított lepkéét. Elhiszem h név nélkül lehet alázni a nagymellűeket, de ez azért k**va undorító. Mi az, hogy tőgy? Tőgye a tehénnek van, és úgy látom elég sokan hiányoztak a biológia órákról is. A nőket tisztelni kell, akárhogy néznek ki, vagy akármekkora mellük van. Szépen is le lehet írni egy véleményt, de ez.... hánynom kell.
2014. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés túl általánosító, mert pl. nekem a nagy- és kismellű lányok egyaránt bejönnek, ha jó az összkép, sőt még az átlagos mellűek is :-) Sokkal fontosabb a személyiség és a harmonikus külső egy normális pasinak, mint a mellméret :-) Bővebben priviben, ha valakit érdekelnek a személyes tapasztalataim...
2014. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is nevetséges ez a tőgyezés, habár ami még annál is nevetségesebb, az az hogy itt mindenki megjátssza magát. Vajon az utcán 10 férfiból hány mondaná, hogy nem tetszenek neki a nagymellű nők? 1-2?


Vagy talán ez az új "önbizalom-dopping" és ezzel a szöveggel lehet ágyba vinni a kis(ebb) mellű nőket? Komolyan hányingert keltő viselkedés, bár nem meglepő, hogy egyesek mit meg nem képesek tenni, csak hogy kaphassanak egy akármilyen puncit.


Ezek szerint vagy összefújta a szél ide az id.iótákat, vagy tényleg meghagyják nekem az összes C-kosár feletti lányt. :)

2014. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Mert azok a szépek.
2015. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ki találta ki ezt a baromságot? A legtöbbünknek a nagy mellek tetszenek, ez így van mióta világ a világ.
2015. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!