Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg nem tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg nem tetszenek a festett vörös hajú lányok?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam. Igaz ez?

18L


2014. szept. 26. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem!!!!!!
2014. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mármint nem igaz :D
2014. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mr. Truth ***** válasza:
Én bukom a vöröses nőkre... a Barna a vörös a gyengém ha izléses és nem tüzpiros akkor no para
2014. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hol olvastál ekkora szamárságot?
2014. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl. tényleg nem tetszik, de sokan vannak, akiknek meg pont az a gyengéjük. Nem vagyunk ám egyformák!
2014. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2014. szept. 26. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:
én évekig voltam festett vörös és tetszett a legtöbb pasinak. hol olvastál ilyet?
2014. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha beírod a keresőbe, kiad egy csomó olyan cikket ahol leírják, hogy a vörös kevésbé nyerő a pasik szemében. És itt gyakorin is olvastam sokszor.
2014. szept. 26. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az nem tetszik, h festi. Nem az, h vörös vki.
2014. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát, olvashatsz akármit, amióta vörösre festem a hajam, még nagyobb sikerem van a pasiknál, mint korábban, pedig akkor sem volt problémám a kérdésben.


nyilván vannak, akiknek nem tetszik, persze. van, aki hidegrázást kap a csokitortától is. viszont nagyon sokan vannak, akik szeretik, és ha te vörösre festenéd a hajad, nyilván érdemes azok között keresgélni, akiknek ez tetszik.

2014. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!