Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoltok, ha egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok, ha egy lany megfogja a masik mellet (ruhan keresztul)?

Figyelt kérdés

Vagy megcsokolja a masikot(nem nagyon, csak ugy egyet)

Szamotokra egyertelmu, hogy leszbik?

Vagy csak visszataszito?

Vagy nem nagy dolog?


2010. jan. 21. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem leszbik bazzeg :D max biszexek
2010. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jo de szerintetek normalis dolog? vagy durva? itt minden ilyen kerdesre azt irjak h max biszex...de ettol nem tudok meg tobbet
2010. jan. 21. 20:22
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem normális dolog.. egyáltalán. mire jó? gondolod ha ezt meglátja a kiszemelt pasi, majd rád hajt? őszintén, én ha ilyen csajokat látok, tök gyerekesnek tartom őket amiért ezt csinálják. tuti nem kezdenék egy ilyennel. 17/F
2010. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
gyerekesnek? miert?:D
2010. jan. 21. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:

én a bnőmmel sokat hülyülök azon,h mi lenne ha csókolóznánk.. így néha igen közel kerül a szája hozzám:D dee barátom tud róla és nem zavarja, csak azt kötötte ki h ha egyszer megtesszük kér róla dokumentált anyagotXD én nem érzem gyerekesnek,csak szeretjük egymást, és kíváncsiak vagyunk. nem vagyunk leszbik,közben pasikról bezsélgetünk,nekem komoly kapcsolatom van.

ez szimpla kíváncsiság:)

2010. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jah 17/L voltam
2010. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy teljesen normális dolog szerintem a lányoknál.

Egyáltalán nem leszbik, egyáltalán nem visszataszító és egyáltalán nem nagy dolog. Ez egy természetes emberi ösztön.

2010. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval! A kérdésedet viszont kiegészíteném azzal, hogy az sem gáz, ha egyszerre akár 3-4 lány is megfogja egymás mellét, mindenki mindenkiét. Próbáld ki, ha még nem próbáltad :)
2010. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én pl koleszosok vagyok:D 8.an vagyunk egy szobában és múltkor viccből felmértük kinek van a legnagyobb melle... szerintem nem ciki..
2010. jan. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Jó, azért van egy biszex szobatársunk...xD( utolsó válaszoló)
2010. jan. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!