Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Akkor most mikor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Akkor most mikor nem vagyunk szemét ribizlik?

Figyelt kérdés

Eléggé régen olvastam itt gyakorin egy érdekes szöveget. Már nem is tudom mi volt maga a kérdés. De a leírását kimásoltam, h majd később kitegyem. Nos most eszembe jutott.


1) Ha helyes, jól kinéző pasival jár, akkor csak a külső számít neki, mást meg sem lát, stb...

2) Ha nem olyan jó pasival, akkor biztos a pénzért van vele, csak arra hajt.

3) Ha a lány anyagilag nincs annyira eleresztve, akkor pénzes pasit akar, pont ezért. Ergo a pénzre hajt.

4) Ha jobb anyagi körülmények között van, meg sem látja, aki nem, ezért van nem csóró sráccal.

5) Ha idősebb férfival van (akár csak néhány év) akkor azért kell neki, mert gazdagabb, önálló jövedelem, esetleg autó, stb...

6) Ha saját korabelivel, akkor partyzni, bulizni akar, nem normális komoly férfi.

7) Ha egy fiút határozottan utasít vissza, bunkó, lekezelő, el van magától szállva.

8) Ha kulturáltan akkor is ugyanez csak finomabban, mert ugye csak a jó pasi kell neki, meg aki ilyen meg olyan.

9) Ha kedvesen próbál viselkedni azokkal is akiktől nem vár közeledést, nem akar semmit, akkor miért hagyja, hogy hiú reményeket tápláljon, miért ámítja, biztos, szórakozik ezzel, szívatja, de mekkora ribi.

11) Ha távolságtartó azokkal a férfiakkal akiktől semmit sem akar, meghúz egy határt, akkor megint el van magától szállva, lekezelő, nem is veszi emberszámba.

12) Ha kulturáltan, intelligensen viselkedik, akkor játssza az eszét, értelmiségi, sznob nő.

13) Ha nem így, akkor közönséges, nem tud viselkedni.


Szóval mégis milyen esetben nem szóltok le minket azon nyomban? :D



2014. szept. 30. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni azokkal a férfiakkal, akiknek kisebbségi komplexusuk van. Én pl nem szólok meg egy csajt, amíg nem ismerem. Van akinek ez, van akinek az jön be és ennyi
2014. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
általában azok szokták egyes nőket leribizni akik mindenkivel összejönnek csak velük nem
2014. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem a pasik a ribik mi meg nem össze vissza beszélnek azt se tudják mikor mit szóval még buták is ribik is és megpróbálnak minket túlkiabálni :D
2014. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8-assal gond van: Ha kúlturáltan, akkor: Miért nem lehetett rögtön megmutatni, mit kellett szédíteni meg hitegetni, bla bla bla...
2014. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SullaFelix89 ***** válasza:
Nem kell foglalkozni azzal amit ide ír pár véglény néha ennyi.
2014. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
véglény xD ez tetszik
2014. szept. 30. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor mi nem vagyunk töketlen, nyámnyila lúzerek. Valamit valamiért! :D
2014. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
nálam csak azok számítanak r*bancnak akik 1 első szóra nyílik szét a lábuk. 2. egy stílusért egy menő karakterért feladják a saját személyiségük és azonosulnak az eredetivel teljesen szemben álló személyiséggel (saját maguk árulják el) 3. r*banc nálam az aki egy kapcsolatban csalja a párját 4. az aki tényleg játszik a másik nemmel, egyszer hitegeti elhiteti vele a szépet utána eltaszítja és újra ér újra. Szerintem ezek csak azok amitől "r*banc" vagy legalábbis megvetnivaló lesz egy ember. 19/F
2014. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!