Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szúrja ennyire a heterók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúrja ennyire a heterók (különösen férfiak) szemét az, ha valaki a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Az ok, hogy a nemtetszését fejezi ki, de miért vált ez ki ilyen heves indulatokat, gyűlőletet?
2014. szept. 13. 17:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Semmi baj vele, csak ne reklámozzák, mint divat, vagy ilyesmi. Ha valaki meleg, akkor azt otthon intézze el, mert valami rém gusztustalan látni az utcán smároló csávókat. Volt már ilyen, és egyenesen hányingerkeltő.
2014. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
Ertelmes emberbol nem valt ki heves indulatokat, ha gyuloletet nem is, de egy szokimondo ember kifejezi , hogy gusztustalan. Az en velemenyem: (Csak mert mindenki mondja, hogy ok ilyenek, te meg ilyen vagy, blablabla, es ez normalis..) Szamomra undorito, visszataszito, es IGEN megnezik oket, furcsan neznek rajuk, mert termeszet ellenes. Ez szerintem egy "betegseg".. A termeszetben van ferfi es no, (=gyerek) ez igy van kitalalva.. Nem tehetnek rola, nem szabad erte oket bantani, de ez akkor sem egy "elfogadott, mindennapos, normalis dolog". + 4 fal kozott mindenki azt csinal amit akar.. De azert egy bevasarlo kozpontban ne kelljen 2 fiut neznie az embereknek /gyerekeknek amig smarolnak, voltam mar szemtanuja.. A hideg kiraz.
2014. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az első válaszolóval teljes egyetértek, még annyivel egészíteném ki, hogy ez egy rendellenesség, és a fogyatékosok sem vonulnak az utcán reklámozni azt, hogy ez milyen jó dolog.
2014. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én olyan szituációkra gondolok, hogyha valakinek mutatnak egy jó nőt pl., és erre azt mondja, hogy neki nem kell
2014. szept. 13. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazából azzal van a baj (szerintem legalábbis), hogy nagyon sokat a felvonulós k*csögökkel azonosítják a melegeket/leszbiket és miattuk ítélik el,mert azt hiszik,hogy akkor már mindegyik ilyen.. Pedig nem. Én egyáltalán nem ítélek el senkit egy olyan dolog miatt,amiről nem tehet,és azzal sem érték egyet,hogy betegség lenne, mivel egyáltalán nem olyan mint pl egy megfázás vagy egy torokgyulladás... Ez egy génhiba,de az nem egyenlő a betegséggel. A másik meg:miért lenne divat? Az emberek többsége talán divatból hetero? Sajnos a homofóbok nagyon szűk látókörű emberek,de azért arra kíváncsi lennék,vajon akkor is ennyire utálnák a homoszexuálisokat,ha az egyik családtagjukról/barátjukról derülne ki,hogy az...

L/bi

2014. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Akkor rosszul fogalmaztam.. Legyen genhiba.. De akkor sem normalis dolog, es a tarsadalom nem kotelezheto ra, hogy elfogadja , hogy normalis dolog, ha ket fiu smarol pl. egy kozteruleten. Mert sokak szamara gyomorforgato.. NEM tehetnek rola, de attol meg nem elvarhato, hogy ez egy elfogadott dolog legyen, es mindenki jo szemmel nezzen rajuk.
2014. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 tisztában vagyok vele,tényleg nem lehet elvárni az elfogadást,valószínű én se értenem meg,ha hetero lennék.. Csak nem az olyanokból kéne kiindulni,akik mutogatják magukat és feltűnősködnek. Hidd el rengeteg olyan nem hetero vagy,akiről meg nem mondaná senki,hogy más...
2014. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem nem szúrja a szemem

18f hetero

2014. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lány létemre nekem nem visszataszító bizonyos mértékig ha 2 smároló pasast látok...Heterók is tudnak már már zavarba ejtően enyelegni sokszor. Én magam emberileg nem ítélem el őket és nincsen tényleg semmi bajom velük (sőt ismerek is egyet) viszont azt hiszem valahol érthető, hogy a társadalom felfigyel rájuk. Mivel ez egy génhiba, sajnos tényleg természetellenes, de a szürke hétköznapokban a birka embernek nem is kell több, mint hogy egy kis "rendhagyó" dolgot lásson és azon csámcsogjon. Hozzáteszem valahol azért érhető is, ha nem akarják hogy a homoszexuálisok közszemlére tegyék a nemi életüket, akár csókolózás szintjén sem. Pont nem olyan rég láttam ahogy a metrón 2 pasas lesmárolta egymást, mire az anyuka kezét fogó kislánynak kikerekedett a szeme és hangosan rákérdezett, hogy "Anya, azok a bácsik miért puszilják egymást szájon? A fiúk nem lányokkal szokták?" Erre az anyuka érthetően zavarba jött és arrébb tolta a gyermeket, a választ már nem hallottam. Ezt hallotta a 2 pasas és folytatta csak azért is. Bennem ilyenkor lenne annyi szégyenérzet, hogy abbahagyom legalább amíg a metrón utazok. DE ezzel most nem általánosítani akartam, igenis vannak nagyon is normális homoszexuálisok is, nekem globálisan ezért sincs bajom velük.


Egyébként igen génhiba, de csak ezért nem kell utálni őket, nem tehetnek róla. Nagyon érdekes génhibák vannak még szerte a világban, csak rájuk nem utálattal hanem szánalommal és együttérzéssel tekintenek. Ott vannak pl a down kórosok, az izom sorvadás, sőt még a rák is eredhet génhibából. Erről az alany szintúgy nem tehet..Az embert úgy alkották meg, hogy ösztönösen igényli a szeretetet és a testiséget. (egyes esetekben nem, pl aszexuális ember esetében, de ez is megint csak egy génhiba) Ez a helyzet a homoszexuálisok/bik esetében is, nekik is annyi joguk van rá mint nekünk, heteróknak. Tény, hogy ezt eg kell tanulniuk kezelni és kontrollálni.


18/L

2014. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló,ha ennyire érzékeny vagy a külső környezetre,élj barlangban!
2014. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!