Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon bena pasizos duma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon bena pasizos duma lenne? 21L

Figyelt kérdés

Szoval van egy srac, evek ota tetszik, es az utobbi idoben azt vettem eszre, hogy lehet, hogy en is bejovok neki.

A helyzet az, hogy olyan mintha kozeledne is meg nem is. Rengeteget nezett engem-en nem mertem ranezni- de nem jott oda hozzam soha, hogy beszelgessunk. Alkalmam nincs ra, hogy szemelyesen leszolitsam, meg oszinten szolva batorsagom se.

Iszonyatosan furcsak viselkedik, egyik nap bamul, masik nap olyan, mintha nem is ismerne, atnez rajtam. Egyik nap hangosan koszon, ra par hetre, meg csendesen odalok egy sziat.

szoval arra gondoltam, hogy fb on irok neki de csak annyit, hogy miert viselkedik ilyen furan, haragszik ram valamiert.

A problemam az, hogy nem tudom, hogyan fogalmazzam meg, a masik meg az, hogyha meg is irom neki, mi van, ha nem veszi a lapot, nem reagal, vagy annyit ir, hogy semmi baja velem.


2014. szept. 30. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha bejossz neki akkor nem csak anyit fog irni hogy semmi baja hanem folytatja a beszelgetest
2014. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tök mindegy, mit írsz neki. Ha megtöröd a jeget, akkor ha tetszel neki, már megy minden magától. Egyszerűen csak írd azt, hogy "Szia! Dugunk?" :D
2014. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet neki is hasonló gondolatok járnak a fejében... szóval hajrá!!!
2014. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát simán megér
2014. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es ha nem reagal ra??
2014. szept. 30. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Írj neki annyit, hogy:


Szia!

Olyan furcsán szoktál viselkedni... ugye nem haragszol rám? :)


Ha válaszol, akkor majd kialakul egy beszélgetés, ha pedig nem, akkor ne erőltesd, majd kezdeményez ő legközelebb, ha kellesz neki.

2014. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem reagál, akkor nem tetszel neki. Ennyi.
2014. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha irok neki, es nem lesz kozottunk semmi, azzal jol leegetem magam elotte. Raadasul tuti elmondja majd a haverjainak...
2014. szept. 30. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Basszus ez olyan mintha én lennék. Nálunk egyetemen vagyok így egy lánnyal, de én azért nem kezdeményezek nála semmit, mert foglalt. De mi is szoktuk egymást nézni, bár nem tudom minek néz engem ha van párja, szóval emiatt nem is lenne jó ha összejönnénk, mert így barát mellett szerintem ez nem túl jó jel.


A te esetedben nyugodtan törd meg te a jeget és utána menni fog minden simán, ha mégsem, akkor felejtsd el.

2014. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!