Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen gyűlölöm a jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen gyűlölöm a jóképű fiúkat. Mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés

Hiaba valtoztattam magamon rengeteget,így is csak egy csúnya,hitvany fiú vagyok. Egesz nap frusztral a tehetetlen harag es az igazsagtalansag erzese,hogy miert en lettem ilyen ronda es hogy masok mindent megkapnak a lanyoktol amit en sose,csak mert szerencsesen helyesnek születtek. Egy kedves szónak,mosolynak is nagyon örülbek de kb csak hideg kozony az osztalyreszem.

Sajnos ez komoly kerdes..

Mit tehetnek ez ellen?

19/F


2014. szept. 30. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Akkor engem most nagyon utálni fogsz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2014. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
a gusztustalanul negatív kisugárzásoddal taszítod el a lányokat, nem a külsőddel.... engem a világból ki lehet kergetni egy ilyen öngyűlölő, frusztrált, önbizalomhiányos fiúval. Jaj..... inkább halok meg egyedül.
2014. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok hogy egy kerdes utan leszűrted az egesz jellemem.
2014. szept. 30. 20:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg 2-es gondolom te vegtelenul optimista es pozitiv lennel ha minden nap szembesitenenek azzal hogy ocsmany vagy es mindrnki lesza*
2014. szept. 30. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátok szerzésekor tényleg a belső számít és hidd el tudsz változtatni már csak olyan apróságokkal is hogy pl mosolyogva mész az utcán, tuti vissza mosolyog valaki
2014. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
+ egy lánynak a külsőben inkább az igényesség számít
2014. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"egy lánynak a külsőben inkább az igényesség számít"


Igényes vagyok, új ruháim vannak, nem vagyok büdös stb. mégis van olyan, hogy elülnek mellőlem a lányok tömegközlekedésen, illetve egyéb helyeken...

2014. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező. 18 éves koromig lényegében csak hébe hóba ismerkedtem a csajokkal. Egyrészt jobban lekötött a foci, másrészt nem éreztem magam egy hű de helyes srácnak. Vékony is voltam, talán csúnyácska is, gondoltam... Éjszakai munkát vállaltam középsuli mellett, hogy legyen pénz a focira. Közben maradt arra is pénz, hogy ruhákat vegyek magamnak. Ekkor kezdett el kialakulni a stílusom. Aztán egyik nap, a suli legszebb csaja, akiért mindenki a nyálát csorgatta, odajött és lenyomott csak úgy egy puszit. Sosem tudtam meg miért, fogadásból, vagy nem tudom, magammal viszem ezt a kérdést majd a sírba :D ... Onnantól kezdve végem volt mint a botnak. Hogy az általam vásárolt (márkásabb)ruha volt az ami segített, vagy mégsem voltam olyan csúnya, mint hittem? Mire megértettem mi is történt akkor, addigra már évekkel túl voltam azon a korszakon. Azt hiszem akkor találtam rá önmagamra, akkor jött meg az önbizalmam. Neked is csak erre van szükséged. Fogd magad és irány dolgozni, aztán a pénzből edzeni, tanulni, amit csak akarsz, de a lényeg hogy ne nyomásra tedd, hanem azért, mert Te akarod. Ha megtalálod önmagad, ki fog ülni a vigyor a szád szélére és majd akkor fognak jönni a csajok is, ha már önmagad rendbe tetted. Azt bevallom, mint utólag kiderült, nem tartoztam a csúnyábbak közé, sőt, viszont amíg nem találtam magamra úgymond, ugyanúgy levegőnek néztek, vagy csak én őket.(félelemből) Szóval kezdj el szépen edzeni, nyerd vissza a magabiztosságod és minden magától rendbe fog jönni. Persze a tanulmányokkal ne állj le, már ha tanulsz... Csak el ne kövesd azt a hibát, hogy idejekorán feladod. Elmondok egy nagy titkot. Vannak korán és későn érő típusok, te logikusan a későbbiek közé tartozol. ilyen voltam én is! Ez miatt ne fájjon a fejed, kicsit elhúzódott az idő, de hát ez van! Ha a tested rendbe hozod, sokkal nagyobb esélyed lesz rá, hogy fejben is rendeződik minden. Keress egy edzőtermet a közelben és kezdj el végre élni... Simán menni fog.
2014. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok pénz....
2014. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!