Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a titka a jó bnő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a jó bnő vagy élettárs vagy feleségnek?

Figyelt kérdés
A választás vagy az ahogyan viselkedünk, bánunk vele. Válaszokat előre is köszönöm!

2014. okt. 1. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A jó párkapcsolat titka azonos szellemi és testi igények amelyek oda vissza teljesülnek a két fél között.
2014. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sokáig azt hittem,jó barátnő vagyok,mert figyelek a páromra,odaadó vagyok,önzetlen,hűséges...aztán beleért a bilibe a kezem...minél jobb vagy ,annál rosszabb!csak kihasználnak!
2014. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolathoz KÉT JÓ EMBER KELL!!!! Ez a legfontosabb!
2014. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát kinek mi, azt mondják kurv4bol lesz a jó feleség, van benne valami :), de a lényeg hogy olyan akivel jól érzed magad, nyilván ha feleség akkor vannak ilyen +pontok hogy jól főz esetleg, de egy tök 0 csaj is lehet jó feleség ha szereted és ő is téged, annyi a titok hogy ne lépjen egyikőtök se félre, szenteljetek sok időt egymásnak de azért legyenek barátaitok akikkel ki tudtok kapcsolódni, mármint külön külön, szerintem kb ennyi esetleg személyenként lehetnek különleges igények :)
2014. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kiváló szex. A másiknak vonzó test, arc. Anyai és fészekrakó ösztönök megléte - nem a karrier a fontosabb, hanem a család, gyerekek. Olyan általános pozitív női tulajdonságok, mint kedvesség, gondoskodás, hűség vagyis egy általános feminin természet.


Ha ezek egyesülnek egy nőben, az gyakorlatilag minden férfi számára hosszú távú alapanyaggá teszi.

2014. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet megválaszolni ezt a kérdést úgy, hogy nem tudjuk, mik az igényeid, mert egy adott partner valakinek álom, valakinek rémálom.


Igazából azt, hogy ki a jó feleség, azt a te szempontjaidon keresztül fogod értékelni, ezért válassz olyat, aki annak megfelel.


Én pl. nagyon jó feleséget választottam :)

2014. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagy a melle.
2014. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó!Gratulálok a szellemi szintedhez!
2014. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindketto,de tokeletes recept nincs:-))A lenyeg az h nekem ugy mukodott,h hozzam hasonloan szocializalodott ferjeket valasztottam,fontos a kozos cel,az,h hasonlo legyen az ertekrendetek es a moralis kerdeseket is hasonloan lassatok.


Emellett pedig millio es egy fontos dolog van pl:tolerancia,stb mert a hazassag es az egyutteles nem mas mint egy hatalmas kompromisszum ket ember kozott:-))

2014. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
Egy jó kapcsolat alapja sztem mindenek előtt a teljes kölcsönösség. Mert hiába vagy Te elvileg "tökéletes", ha a másik nem értékeli, nem tesz bele minimum ugyanannyit... Ha ez megvan, akkor jöhet a számtalan apró "semmiség". Kommunikáció, tisztelet, szeretet, türelem, alkalmazkodás, elfogadás és megannyi dolog. De ez kizárólag akkor működik, ha ez kölcsönös.
2014. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!