Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen gondba került már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gondba került már valaki? Mi tennétek?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok. Van párom 18 éves korom óta. Nagyon sok bántó dolgot kaptam, rengeteg csalódás ért. Mégis mellette állok, mert jó csapat vagyunk, de boldogtalan vagyok, hullámzóak az érzéseim. Idősebb tőlem 15 évvel, első kapcsolatként nehéz sok év után elvállni


2011-ben elmentem fősulira munka mellett, ahol megismertem egy srácot. Éreztem, hogy közeledni próbál, de lelkileg próbált. A bizalmamba ferkőzött. Rengeteget hívott, de soha nem vallta be mit érez. Volt féltékeny. Én örlődtem a párom mellett, nem tudtam dönteni. De elmondtam a srácnak mit érzek, ő megrémült ettől. Később újra keresett, de megelégeltem és eltüntem. 2éve nem láttam, de néha csak keresett.

Pár hete telefonált úgy tértünk a lényegre, mint soha. Elmondta, hogy letámadtam a vallomással úgy érezte. Megkérdezte békén hagyjon e? Bár o nem szeretne hagyni. Mi legyen velünk? Megbeszéltük, hogy találkozunk. Mégsem kerestük egymást. Ő 8évvel idősebb

Úgy döntöttem, tőle függetlenül elhagyom a páromat


Vele más lenne az életem. Boldog vagyok, amikor a közelemben van, teljesen feldob. Fiatalos, passzolunk


DE!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon félek attól, hogy csak szexkapcsolatot akar. Ha érdekelném őszintén, többet tett volna.2014 van. Soha senki nem hatott rám a párom mellett, de ő még mindig


Ti mit gondoltok, mit tennétek?


2014. okt. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
azért ha 2 év után is keres nem hiszem, hogy csak arra kellesz neki...de ne add meg neki olyan könnyen magad és kiderül a dolog!
2014. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezt a srácot kiverni a lelkemből, még ennyi idő után se.

El kell mondanom a páromat neki. A páromnak elmondtam hogy érzek.

2014. okt. 1. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen voltam. Azt tudom neked mondani, hogy hagyd el a párod, és próbáld meg vele, lesz ami lesz. Ha nem így teszel megbánod, hidd el. Én megbántam, de hogy hogynem kaptam még egy esélyt tőle és az élettől. Szeretem őt, nagyon.
2014. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezt a srácot kiverni a lelkemből, még ennyi idő után se.

El kell mondanom a páromat neki. A páromnak elmondtam hogy érzek.

2014. okt. 1. 18:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudom mit várok tőle, magam sem tudom mit érzek. Még ennyi idő után sem. :/
2014. okt. 1. 18:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs tanácsa? Légyszi!
2014. okt. 9. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!