Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért került a lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért került a lányok/nők kezébe a válogatás joga, miért uralkodik a feminizmus?

Figyelt kérdés

A feminista értékmérők kerültek előtérbe:szép és csúnya emberekre különöl a társadalom.Az előbbiek élete sokkal könnyebb,a társadalom befogadja őket,találnak párt.A csúnyabbaknak szinte szenvedés az élet ma már,fiúkat és lányokat is tekintve.A lányok kezébe került a válogatás joga és az ő igényeikhez,elvárásaikhoz idomulnak a fiúk.Nézzük csak meg a mai fiatalságot,vajon miért csinálják azt amit?Mert a lányok által istenített médiaszereplőkhöz,hírességekhez akarnak hasonulni.A lányok esetében természetes a folyamatos szépségápolás,a divat követése,a mindenkinek tetszeni akarás,hiszen ez egy feminista jellemvonás.Na de férfiaknál miért jön ez elő?AZ előbb felvázolt okok miatt.

Aki pedig nem követi ezeket az ideálokat...na az eláshatja magát,lényegében ők a csúnya fiúk a lányok szemében.Egyszóval lassan már már a nők által felállított mércék alapján osztályozódik a társadalom.

Aki tetszik nekik(persze ehhez kell az ideál követése),az szép,menő,sikeres stb. aki viszont nem kell egyiknek sem,az a csúnya,lúzer,szerencsétlen fiú,holott lehetséges,hogy természetes adottságaikat tekintve mindketten átlag kinézetűek,csak épp az első magára húzza a zara/pull and bear vagy nem tudom milyen göncöket,ecsethajat csináltat,kilöveti a fülét,tetováltat és máris kész az ideálhoz hasonuló pasi.

Mi ennek az oka?Miért fordult meg a világ?Hová tűntek a férfias erények és a férfi mérce szerinti értékmérő??


2014. jún. 15. 09:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Honnan vetted, hogy régen is minden férfi tetszett a leendő feleségének? Hozzáadták a szülei és kész.

Régen sokkal ritkábban volt szerelem házasság mint most.

Az szerinted megoldás, hogy a szüleid eldöntik kit veszel el?

2014. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik az igazságtalanabb...talán ez a mai.Akkor legalább mindenkinek találtak párt,ma a fiúk 50%-a egyedül van.
2014. jún. 15. 09:45
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal igazságosabb, hogy mindenki eldöntheti kivel akar kapcsolatot. Az a normális, ha nincsen kényszer senki részéről.
2014. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Én nem követem a divatot. Nem festem magam. Csak olyan pasim volt eddig aki szintén normálisan néz ki és nem ugy mint egy disz homár. Ne általánosits, mert neked nem jön össze.
2014. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
4%
Azert mert a blfsz ferfiak adadtak nekik. Olyan nincs, hogy egy no iranyit, csak olyan, hogy a ferfi atadja az iranyitast. Jol jegyezd meg fiam!
2014. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Bírom, amikor valaki idegen eredetű szavakkal dobálózik úgy, hogy a jelentésével nincs tisztában.

Semmi köze a divatnak a "nők által felállított mércéhez". A Mércét azok diktálják, akik megmondják, mi legyen a divat.

Ebbe pedig sokan beleszarnak, aztán mégis vannak barátaik, találnak párt is.

Kicsit fiatal lehetsz még, mert nagyon felszínesen gondolkodsz, a divatot nem a nők találták ki (sőt, gyanítom, hogy inkább férfiak voltak) és divat régen is volt, a nosztalgiahuszárok által annyiszor visszasírt időkben.

2014. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%

Én 36 éves vagyok és akkor sem volt párválasztás szempontjából nagyon más a világ. A szüleim 60 év körüliek és ahogy tőlük hallom, akkor sem. Nagymamám 80 éven felüli és akkor is hasonló szempontok alapján válogattak a nők. Dédim hogy ismerkedett meg a déditatával? Kinézte magának, mert nagyon tetszett neki.

Vagy arra a korra gondolsz, ahogy már előttem is írták, hogy a szülők döntötték el, a gyerekek kivel házasodjanak? Akkor meg a jó parti számított.

2014. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindegy, hogy sima átlag kinézetű fiú, aki igénytelen, nem tud öltözködni és leszarja a külsejéz, vagy átlagos fiú, aki igényes, foglalkozik magával, van ízlése/stílusa és meg lehet jelenni vele valahol. Nyílván a másodiknak milliószor több az esélye a nőknél. Miért? Mindenki szeret csinos lenni. Szerintem neked se kéne egy igénytelen lány. Nos, nekem sem kéne egy olyan fiú aki nem ad magára. Az, hogy valaki tud öltözködni, és jól néz ki, nem jelenti azt hogy a mai divatnak kell megfelelnie, vagy drágán kell öltözködnie. Tudod milyen jól néz ki egy zakós, inges, farmeres férfi? Jobban mint egy ízléstelen fiú... És ez csak igény kérdése.
2014. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Tovább megyek: a másik nagymamámat még a szülei is hiába próbálták lebeszélni a nagyapámról, pedig amúgy sok udvarlója volt. Miért őt választotta? Mert tetszett neki, magabiztos, domináns férfi volt.

Szóval mi is volt más régen?

2014. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

A feminizmus szó nem ezt jelenti. Hány éves vagy te, hogy még nem tanultátok töriből? 15? A feministák pl. nadrágban jártak, nem tütüben, éppen, hogy nem az, amit te írsz, hogy "folyamatos szépségápolás". A szépségápolás pedig nem azt jelenti, hogy sminkelsz, hanem, hogy hidratálsz és hajat mosol pl. Na mindegy, a kérdező buta. De:


Egyébként a válogatás "joga" (joga??? hány éves vagy, hogy nem tudod, mit jelent az a szó, hogy jog? 12?) mindkét félnél ott van! Hiszen emberi jog a boldoguláshoz való jog, a boldogságra való törekvés. Ajánlom az EU és a magyar alkotmányt tanulmányozásra:)


De akkor ha ilyen "rossz, kifordult" lányokra vágysz, miért nem vágatsz díszpinty hajat? Vagy miért nem keresel olyan nőt, akinek nem ez kell?


Mert nyafogni könnyebb egy fórumon? Ja, értem.

2014. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!