Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki dugott már lovat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki dugott már lovat? Milyen lehet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 22:09
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én dúgtam már meg lovat, csődör lovat is, meg kancát is, és egyik se volt rossz.

Tényleg nagyon jó volt, élveztem is!

Lóval nagyon jó volt dúgni, én azt mondom!

2019. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
Én is dugtam már lovat többször is. Kancát is, csődört is. Nagyon jó érzés a kanca pinája és egyáltalán nem olyan tág ahogy azt az ember gondolná. Pont jó szerintem és nagyon forró. A csődör segglyuka viszont eléggé szűk, az nagyon tudja szorítani a makkot és az összes spermát képes kipréselni a farokból amikor az ember kifelé húzza.
2019. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Sziasztok én már dugtam tehenet kecskét és birkát is és nagyon jó volt.Mindegyiknek jó meleg a puncia.
máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!