Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem dugott álmában! Ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem dugott álmában! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú osztálytársam(nagy jóban vagyunk.. kb mindent megbeszélünk) azt álmodta h megdugott... Másnap elmondta és beszéltünk erről... mondta h nem úgy néz rám mint nőre(és itt megjegyezte h pedig nem nézek ki rosszul..) hanem csak mint barátra... aztán beszéltünk még később is erről.. és úgy vettem észre h kicsit zavarban volt... lehet h titokban azt akarja? Mit jelenthet ez az állom?
2011. dec. 20. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell azt magyarázni,hogy mit is jelenthetett ez az álom,mert elég konkrét dologról beszélünk,lehet,hogy a farka dugni akar,de amúgy nem tudna elképzelni téged barátnőként...Ki tudja? Csak ő...
2011. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem lenne ellenére, ha valóra válna, én általában olyanokkal szoktam ilyesmit álmodni, akiket vonzónak találok. 20F
2011. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent, de ha bejön neki akkor én is ezt fogom kamuzni a csaj ismerőseimnek xD
2011. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te lefeküdnél vele?
2011. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

megjegyezném h mindkettőnknek van párja(meg is kért h ezt semmiképp se mondjam a páromnak)

Háát az lehet h csak a farka irányítja mert már 8 hónapja vannak együtt a csajjal és még mindig nem hagyja magát... úgyhogy elég kanos...

2011. dec. 20. 23:08
 6/9 A kérdező kommentje:

23:06

Háát igazából gondolkodtam rajta h nekem most egy "barátság extrákkal" kapcsolat kéne inkább... és ebben ő benne is lenne sztem ha nem lenne bnője...

2011. dec. 20. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:

én is álmodtam már ilyet mégse mondtam el a lánynak.

speciel azt hogy ő épp egy fiúval szexelt,de én rájuk törtem az ajtót leszedtem róla a fiút és én folytattam a "melót"

2011. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már olyat nem is egyszer hogy szexeltem valakivel....

Olyanokkal akit megdugnék (ha nem lenne barátnőm)

2011. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

probald ki,menny e hozzá,vagy hivd el hozzád ésvegyél fel valami jó szexi ruhát(pl mini szoknya és alá nem huzol bugyit,vagy csak tangát)és ülj ugy vagy csinalj ugy hogy belásson a szoknya alá,ha megakar dugni,akk nemfogja kibirni h nedugjon meg,ha pedig nem akk nem fogja zavarni!

ez onnan tudom,mert annak idején velem is igy csinált egy csaj,és én meg is dugtam,nemkellett sokáig várnia!

2011. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!