Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig csak olyan barátnőim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig csak olyan barátnőim voltak, akik külsőre csak átlagosak voltak, akkor a továbbiakban se nagyon számítsak rá, hogy szép csajom is lehet?

Figyelt kérdés
25/F
2014. okt. 1. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért kapják fel páran a vizet mert hogy az exekről írsz az enyhén szólva degradálja őket. Mármint átlagos és ezért nem ér annyit mint egy szép csaj. Mintha az számítana... (kinek mi a prioritás)

Most komolyan a jellem smafu? Mert az írásodból az derül ki, kb arra következtethet mindenki hogy ha nincs ló szamár is jó alapon voltak eddig barátnőid. Ez az ami picikét bässza az emberek csőrét. Az enyémet is ha egy pasi azért akarna velem lenni mert csinos vagyok a jellem meg le van tojva fénysebességgel küldeném el a kedves anyukája irányába. (megtörtént nem egyszer)

2014. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem írtam azt hogy a jellem nem számít. És az eddigi barátnőimet is szerettem, nem véletlen voltam velük. Viszont én is szeretnék egyszer egy igazán csinos lánnyal járni, nagy bűn ez?
2014. okt. 2. 10:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor megfelel külsőre az illető nem azt mondom, hogy észre se veszel mást, de semmiképp sem jellemzed átlagosnak...
2014. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!