Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lányra mondják az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányra mondják az hogy nem csúnya és milyenre azt hogy szép?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet,ezt most hogy lehet leirní szerinted.
2014. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szép az szép.... teljesen egyéni az ízlés, kinek mi tetszik...


A "nem csúnya" az olyan átlagos, vagy alatta... amikor a másik inkább ezt mondja, mintsem megbántson... már ha az érintettnek mondja. Eszébe sem jut, hogy ez minden, csak nem bók...

2014. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nekem is az jut eszembe a nem csúnyáról hogy éppen nem hányja el magát tőlem de azért nem is talál szépnek...
2014. szept. 27. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, és fiúkra szoktam mondani, hogy nem csúnya, de én azt akkor tényleg nem bántásból mondom. Én azokra szoktam, akik egyébként jól néznek ki, csak nekem nem jönnek be.
2014. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: olyankor is lehet azt mondani, hogy jól néz ki, de nem a te eseted...


A "nem vagy csúnya" számomra bántó legalábbis...

2014. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!