Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy johetne be egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy johetne be egy csaj eveken keresztul egy pasinak?

Figyelt kérdés

Ugy tudom, hogy miutan megcsalta egy lany, azota csak alkalmi kapcsolatai vannak.

3 es fel eve kozeledett felem, nem foglalkoztam vele, nem kereste utana a tarsasagomat, viszont amikor egy kozegben voltunk, gyakran ereztem, hogy engem nez.

Mikor keszultem lemondani rola, megint, mintha kozeledett volna felem, elment mellettem es engem bamult, olyan kerdeseket tett fel a tarsasagomban, amire o is tudta a valaszt.

Hogy tetszhetek neki ennyi ev utan is?


2014. okt. 2. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4 éve tettszik egy lány, 3 éve személyesen is ismerem tehát létezik hogy valaki évek után is tettszik.
2014. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miert tetszenek pont en? Doglenek utana a csajok, es pont en kellenek neki?
2014. okt. 2. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd. Erre nincs racionális válasz, mert a szerelem racionalitás feletti.
2014. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vonzódás. én is hasonló cipőben járok. (én vagyok a férfi)
2014. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!