Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi alapján választotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi alapján választotok fiút?

Figyelt kérdés
Mennyire számít a külső és menyire a belső?

2014. okt. 2. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
2%

Pénz

Kocsi

Meg azért legyen magas...


Nekem higgy...

2014. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
főként a belső számít. ritka az a fiú akivel megértjük egymást. külső csak annyira érdekel hogy legyen tőlem magasabb és ne legyen kövér
2014. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Froncsi ***** válasza:

A nők nézik a külsőt, ahogy a pasik is.

Általában arc, haj, fenék, testfelépítés. De amúgy a kézfejet, körmöket is. Nagyon sok nő majdnem elsőnek azt nézi meg, hogy mennyire szép a pasinak a keze.

Meg a belső is ugyan úgy fontos a hosszabb távú kapcsolatoknál.

Olyan 50-50 arányban fontos. Mind a kettő számít

2014. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szép fogak, hófehér bőr, kicsit durvább/csontosabb arc. Ja ez így ahhhhh...
2014. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Külsőleg engem annyi érdekel, hogy szimpatikus legyen számomra. Ez olyan összhatáson múlik, amit nem tudok elmagyarázni - én magam sem értem. Egymástól abszolút eltérő férfiakat találtam már szimpatikusnak, szóval szó sincs arról, hogy "csak a sportos", vagy "legyen szőke haja". Ez egy összebenyomás.


Egyebekben pedig a legfontosabb, hogy legyen közös érdeklődési körünk, legalább valamennyire kompatibilis elképzeléseink az életről, intelligens legyen, és legyen humora.

2014. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2

Meg ne legyen undorítóan vékony, mint én.

2014. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom a vékony fiúkkal
2014. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen nálam magasabb, humoros, jó társaság, de legyenek komoly céljai, ambíciói, amikért tesz. Meg persze kémia.
2014. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves első nyilvánvalóan egy megkeseredett egyedülálló pasi aki a primitív godolkodásával minden nőt egy kalap alá vesz...Szánalom.


Amúgy mivel én magam is kissé alternatív művészettöri hallgató vagyok, a hasonló fiúkat szeretem...De persze nem törvényszerűen :D Volt már agrár mérnök barátom is, de számomra a rajz az élet értelme, így célszerű egy olyan társat választani, akinek hasonló az érdeklődési köre.

2014. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!