Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi alapján választotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi alapján választotok magatoknak fiút?

Figyelt kérdés

181 cm vagyok,83 kg igen van egy kis feleslegem a hasamon,egy kicsit az arcomon is látszik..

Jó tanuló,kedves vagyok a lányokkal,közepesen vicces,úgy értem hogy nem poénkodok folyton,néha zavarban vagyok ha egy lánnyal beszélek,oldalt és hátul rövid a hajam,felül hosszabb,és elől kicsit felzselézve.Normálisan öltözöm

Annak ellenére hogy kedves vagyok velük mindig,sose bántom meg őket,mindig a hülyékre buknak.

Nem csak az osztályomból,de pl. megismertem egy nálam 1 évvel idősebb lányt,és folyton csak én kerestem és inkább hagytam az egészet,mert volt egy "faszagyerek" aki kommenteket küldözgetett a képéhez hogy szeretlek kislány..ő meg visszaír arra..És a fickónak a borítóképe is az hogy : I don't give a ..."

Nem vágom mért buknak rájuk,de ilyen biztos nem akarok lenni..


2012. dec. 30. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt a segitseg:

[link]

Csak egy kis poen:)

2012. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hhaha :D
2012. dec. 30. 13:35
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Péniszméret.
2012. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor veled szemben előnyben vagyok..
2012. dec. 30. 13:38
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Külső és/vagy anyagiak alapján választanak. Az is számít persze, h minél bunkóbb legyél, de ezeken kívül más szempont nincs.
2012. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

A kerdes a lanyokhoz szolt mr.58

Te amugyis kizarolag negativ valaszokat adsz mindenkinek;nem ertem miert jo neked ha elveszed masok kedvet is az elettol.

2012. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pénz/farok méret
2012. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Párom nálad kövérebb, visszahúzódó, vicces, kedves, aranyos, és vele vagyok, pedig nem is az álom férfim.

Pedig 16 voltam, amikor megismertem, munkája se volt (pénz), mert még 5 évig utána tanult, szóval uncsi ez az általánosítás, de legalább tudom, hogy nektek miért nem lesz nőtök soha. :)

2012. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 Az lehet, de én jobban tudom, mint ti lányok, mert ti nem ismeritek magatokat. Amúgy meg honnan tudod, h kizárólag negatív válaszokat írok, ha nincs kint a nevem?
2012. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hehe:p Mar megint rab@sztal mert ferfi vagyok:) Honnan tudom. Minden valaszod egyforma.Mar talalkoztunk mas kerdeseknel is.
2012. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!