Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor jön el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor jön el az idő, amikor a homokosság mellett elfogadott lesz szabadon szexelni 12 éves csajokkal is felnőtteknek?

Figyelt kérdés
Hisz ha egy 17 éves már dughta egy 12 évessel szerintem lassan azt is megengedhetnék, hogy 18 éves is dugjon 12 évessel.

2014. okt. 3. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon remélem, hogy a gyermekek megrontása sohasem lesz legális...
2014. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég baj már önmagában is hogy egy 17-18 éves egy kislánnyal, gyerekkel akar szexuális kapcsolatot, de ez az ő értelmi szintjét minősíti....
2014. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok kell hozzá. Ne feledjük, hogy amerikai törvények szerint 21 éves korig nem szexelhet-ihat-dohányozhat senki ott.

Ehhez képest itt egy 6.os már törvényesen csinálhatja a középiskolás emberkékkel.

2014. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hova `fejlődik` ez az ország, megnézném azok képét akik ezt engedik,hogy ha a kislányukat huzkodná mindenféle pasi.

Eszméletlen, érthetetlen számomra. Az csak egy dolog,hogy testileg tényleg korábban érnek, de agyilag akkor is gyerekek.


"szerintem lassan azt is megengedhetnék, hogy 18 éves is dugjon 12 évessel." miért ? Erre vársz vagy,hogy kell ezt érteni?

2014. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

12 évessel 17 éves mégis, hogyan "dughatna"??


Elment neked az eszed. Olvasgasd kicsit a Btk-t, mielőtt hülyeségeket írogatsz.

2014. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tök mindegy mijen lesz a törvény és mit mondanak a szülők

ha akarja a két fél ugy is megteszik

ennyi

kár erről bármit is vitatkozni elmélkedni

2014. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös, te olvasgass inkább! Az új törvény szerint már igen is lehet szexelni 12 évesnek is 17 évessel!
2014. okt. 3. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Te elmebeteg vagy, az előtted szóló meg nem tud írni. Szép kis csapat...
2014. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös itt olvasgathatsz

[link]


Sajnos...szóval kedves kérdező, miért is lenne ideje ,hogy megengedjék?

2014. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, pár száz éve totálisan hétköznapi volt a 12-14 éves lány és a 40-50 éves férje...
2015. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!