Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férjemmel féléves baba mellett...

Férjemmel féléves baba mellett is közösen végezhető sportos hobbit keresünk. Mivel ő elég sz. Gép mániás és a picúr miatt kötöttek a lehetőségeink, a Wii Sport-ra gondoltam. Van felnőtteknek is élvezhető része? Melyik?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül kb? Vagy más ajánlás? Nem baj, ha zsírt is égetünk vele.

#baba #mozgás #család #sport #Wii #zsírégetés #elektronikus szórakoztatás
2013. máj. 20. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább Xbox Kinect. Kissé drágább talán, de jobban megéri, mint a Wii.
2013. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát az én tapasztalataim szerint az x-box az grafikára, míg a wii mint minden nintendó termék, a játékélményre megy, persze jó szórakozás mind a kettő, de az aktív testmozgást és a szabad levegőt a tv előtti ugribugri nem fogja helyettesíteni soha, de legalábbis ebben az évtizedben még biztosan nem:)
2013. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pilates, Jóga könyv/DVD.


Igazából nem lehet otthon jól végezni, pár hónapon át (minimum) edzővel kell begyakorolni.


De még így is értelmesebb otthon hagyományos saját testsúlyos erősítéssel együtt a gyógytornákat gyakorolni, mint wii-vel ugrálni. Még az igazi sportok jótékony hatása is.. kevés, nemhogy egy ilyen játéké. Ez nagyon alacsony szintű, önmagában játék nem edzés :)

2013. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem írtam le egy fontos tényt.


Zsírt nem a mozgás éget, a zsírégetés az anyagcserénk, testünk működésének alapvető eleme MINDIG.


Ettől eltérünk mert cukrot eszünk (meg lisztet, meg tejtermékeket..).

Nem szabad kizökkenteni a testet a hormonális egyensúlyából, mikoris annyi zsírt éget el amennyit szépen pótol is étkezések után.

A cukorevés ezt az egyensúlyt tolja el a raktározás irányába.

2013. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
most hogy lehet nintendoval zsírt égetni emelgeted a controllert?????????????
2013. máj. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy a mai gyerekeket már bombával nem lehet kirobbantani a monitor elõl pláne, ha a szülõk is ezt a példát mutatják, szép idõ van, inkább kirándúljatok abból a pénzbõl.
2013. máj. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A gyerek miatt kell némi kreativitás. Tegyük fel otthon akarjátok végezni. Erre egy jó lehetőség a fegyencedzés 1-2 később esetleg tornász gyakorlatokkal megspékelve. A gyerek nyilván nem teszi egyszerűvé a dolgot, közösen is akarjátok végezni, így nem megoldás, hogy míg az egyikőtök csinálja addig a másik vigyáz a kölökre és fordítva, mert elveszi a közös időt. A megoldás felváltva csináljátok a sorozatokat míg az egyik pihen és a gyerekkel foglalkozik, a másik végzi a munkasorozatot és folyamatos csere. Persze a gyerek néha lehet bőgni fog anyuciért így az ő dolga nehezebb lesz :)
2013. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ÁÁ sportnak felejtős..nevetségesek a gyakorlatok
2013. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadók!

Minden bizonnyal én fogalmazhattam meg pontatlanul a kérdést, ha ennyi téves válasz érkezet. Mint írtam: sportos hobbiyt (!) keresünk, és a hangsúly ez utóbbin van. Amúgy mindketten sportolunk, tehát köszönjük, nem ebből akarunk lefogyni, max egy játékos szintentartásnak jó lehet(ne). A szoptatás miatt a fegyenctorna és egyéb drasztikus sportok amúgyis ki vannak zárva.

Tudom, hogy a valós, szabadidős tevékenységet semmi nem helyettesíti, de nem túl reális elugrani babakocsival este 9kor egy félórát túrázni/tenniszezni/stb (oda-vissza úttal és átöltözéssel együtt), amikor a kicsi elalszik. Ezért gondoltam a Wii-t (vagy X-boxot) megoldásnak, hogy hétközben is lenne esély egy kis, közös szórakozásra, lehetőleg akkor már aktívan, mozgással.

(Mellesleg 3 órákat sétálok a fiúnkkal naponta és járok vele közös tornára is, tehát a példa mutatásal - úgy vélem - jól állunk.)

Remélem így jobban átmegy a lényeg, hogy mi a cél. (Legkevésbé sem az, hogy DVD-ről jógáztassam a férjemet :) )

2013. máj. 22. 03:36
 10/17 anonim ***** válasza:
nem rossz a wii sport, de viszonylag kevés és nem realisztikus játékot tartalmaz, de a wii sport resort már teljesen más, rengeteg játékot tartalmaz, sokkal realisztikusabb mivel kihasználja a motion plus lehetőségeit, és az tényleg átmozgat, de ha hozzászokik az ember akkor lehet rá venni olyan tokot ami súlyzó formájú és nehezebb(egy súlyzóval nehezebb pingpongozni vagy kajakozni pl) (saját tapasztalatok)
2013. máj. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!