Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a legcsúnyább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a legcsúnyább az egész egyetemi karon. Hogy fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés

Hiába van rengeteg lány,nem tudom kihasználni, mert én vagyok a legcsúnyább pasi. A többiek szinte mind idősebbek,férfiasabbak,izmosabbak,jobb képűek.

Én egy teljesen jellegtelen,férfiatlan,csúnyácska 18 éves fiú vagyok. Sajnos öröklött, nem változtatható tényezők miatt,szóval nem önerőből nem tudok jobb lenni..

Elutasítóak és hideg,közönyösek velem a lányok,semmi önbizalmam nem maradt..mit tehetnék?

18/F


2014. okt. 3. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Sose add fel.
2014. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem tudsz vele csinálni az a baj,ezt tapasztalatból mondom.Engem is kb. levegőnek néznek,és igen bele lehet pusztulni,én is nagyon nehezen bírom,hogy senkinek nem kellek....

23/F

2014. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Állj neki sportolni,ha vékony vagy akkor a kondi lenne a leghatékonyabb.Tömegnövelő étrend kellene hozzá. Az edzések pedig valószínűleg növelnék az önbizalmad is. Olvasgass a sport témakörben.

A sport előtt én is úgy éreztem magam mint te. De ne törődj bele te sem, tegyél ellene.

2014. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 viktorvarga ***** válasza:
a nőknél csak fiatalabb korba számit h ki hogy nézki(18 alatt),később joblessz ha tudsz villantani valamivel
2014. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

"a nőknél csak fiatalabb korba számit h ki hogy nézki(18 alatt),később joblessz ha tudsz villantani valamivel"


Hát nem tudom, én 18-25 éves egyetemista nőkkel vagyok körülvéve és a külső neki a legfontosabb, meg hogy mennyire vagy partyállat. Minél igénytelenebb, szellemileg az ember számukra annál jobb. A másik véglet meg addig szóba sem áll veled amíg nem vagy minimum, adjunktus vagy nem keresel 200 felett.

2014. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Evekig sportoltam,jarok kondizni de borzalmas testalkatom van es nehez a kajat megoldani.


A privit köszönöm,de ha elmondanam hova jarok,hamar lebuknek.

2014. okt. 3. 23:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan csak az egyetem alatt lesznek nagykisfiúk, szóval ha alakítani akarsz, most tedd.


Egyébként a két dolog nem áll egymással összefüggésben. Nálunk a szakon a leggázabb pasi egy gizada, 170 centis, kapadohányt szívó, beszédhibás srác volt, zsíros hajjal és 2 méter+os testszaggal. Évekkel ezelőtt kirakták otthonról, se pénze se egyéb végzettsége, gyárban dolgozott akkor is, előtte is.

Lett neki csaja, aki kvázi eltartotta.


A másik nagyágyú szó szerint fedora kalapban rohangált, ízléstelenül flörtölt a takarítónővel is, meztelen művészfotókat pakolt ki a feledhető testéről a fészre tizessével, egy igazi nyálgép volt, röhögtek a háta mögött. Volt csaja, igaz a lány egy fejjel magasabb volt.


Szóval van remény.

2014. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire akarsz nőt, akkor ne csinimini partylibák után rohanj, mert ők max akkor vesznek észre ha rálépsz a lábukra. Esélytelen a dolog.

Próbálj normális lányokat keresni, akiknek nem a tűsarkú meg a miniszoknya meg az állandó party a lételemük.

Ez ilyen lányok a magadfajta fiúkat sajna teljesen semmibe veszik így a helyedben komolyan azt tanácsolom, hogy ne legyenek nagyok az elvárásaid.

Ha mindenképp nőt akarsz akkor a saját úgymond "fajtádból" keress, mert a csinimi partyribik az életbe nem fognak téged észrevenni.

A lányokra ez ugyanúgy igaz! Ha a lány csúnya, vagy nem valami party képes, akkor a jó pasiknál teljesen felesleges próbálkozni, mert kb levegőnek nézik az ilyen lányt.

2014. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!