Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mi a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a jó megoldás? Hagynom kéne az egészet inkább?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy fiút, és kb. az első pillanattól fogva úgy éreztem, hogy tetszem neki. Most kezdtem az egyetemet, és ugye el szoktunk járni egy pár emberrel bulizni. Aztán egyik este nagyon hideg volt, és odaadta a pulcsiját, meg táncoltunk és fogtam egy barátnőm kezét. És, én elég közvetlen leszek alkohol hatása alatt szóval megkérdeztem a srácot, nem akarja-e megfogni a másik kezem. Tudom, durva szexuális tartalom :D, de akarta, én meg nem nyomulásnak szántam az egészet.

De a lényeg, hogy kiderült, hogy van barátnője. Ez persze nem baj, mert nagyon szimpatikus fiú szóval jó, ha barátok maradunk. Mostanában mindketten eléggé zavarban vagyunk, ha nincs ott más (lakótársak vagyunk). Ezzel mit lehetne tenni? Mármint szerintem tök jól el tudnánk beszélgetni, ha nem lenne ez a 'úristenmostmilesz' atmoszféra.



2014. szept. 25. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagytok közömbösek egymásnak, várd ki a fiúnak van barátnője, neki kell elsőre lépnie.
2014. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem csak várj , idővel majd kialakul ,aminek ki kell. ha igazán szereti a barátnőjét,akkor baráti szintet akarhat majd csak. De ahogy Johnny Depp is tartja,ha egyszerre két embert szeretsz, akkor válaszd a másodikat ,mert ha az elsőt igazán szeretted volna ,akkor nincs a másik. ez persze rá vonatkozik.

Egyébként ennek tudatában jobb,ha te is tiszteletben tartod és tényleg ő dönt az egészről.

2014. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!