Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Olyan zavaros minden.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Olyan zavaros minden.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel mar többször is haza sétáltam az iskolából. Együtt megyünk busszal minden reggel. Es folyton egymás melle ülünk. Barátok vagyunk. Aztán ma találkoztunk pár haverjaval es megolelt egy csajt. Aztán mikor sétáltunk akkor azt mondja hogy annyira komplikált az élete. Azt mondja hogy a haverja azt akarja hogy járjon azzal a csajjal akit megolelt a városban. De o tudja hogy az a csaj egy kolbász kivégző. A gyengébbek kedvéért ami azt jelenti hogy csak a F***ra mennek. Azt mondta hogy ott van neki az a csaj meg ott vagyok neki én. Mondom én? Es azt mondja igen. Aztán ez így maradt. Es nem értek semmit mar! Ma beszéltem a legjobb haverjaval es azt mondja hogy az a csaj meg o csókoloztak. O azért nem tud dönteni mert tudja hogy az a csaj egy konnyuveru es csak a szexre megy, túl könnyen kapható. Es tudja hogy én meg normális vagyok es nagyon sok közös van bennünk. O nem az a típus aki sokat beszél de amikor velem van akkor mindenről tudunk beszélgetni. Csináljak úgy mintha nem történt volna semmi? Vagy hagyjam hogy legyen neki az a csaj? Vagy harcoljak a szerelemért?

2014. okt. 4. 02:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Kolbász kivégző erzsike?
2014. okt. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja ès 15 vagyok a fiu meg 17. Ez túl korai lenne?
2014. okt. 4. 02:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ez jó duma, kolbászkivégző :D


Amúgy ha bejön neked a srác akkor járjatok, nincs veszteni valód nem?

2014. okt. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kolbász kivégző?????? mi van ma veletek?
2014. okt. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyilván azert vacillál köztetek, mert te nem adsz neki fontos jelet.

Vissza kérdeztel hogy "en", o meg megint mondta hogy te, erre te mit mondtál? Mert legalabb az lett volna a minimum, ha valami olyasmit mondanál, hogy "örülnek ha csak en lennék" vagy valami ilyesmi, a pasik hasra ütesre nem fogjak kitalálni, hgy bejovunk neki, vagyis hat az bizti leesik nekik, de harcolj, hidd el, azt kell csinálnod ;)

2014. okt. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. okt. 4. 07:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom bamba vagyok. De vasarnap lesz a szülinapja. Vegyek neki valamit???? Majd akkor megint rá terek erre a témára. Es megpróbálom majd kifejezni neki hogy tetszik. Es valaki azt mondta hogy van veszteni valód? Nos hat igen. Ő. Mi van ha elveszítem felek a csalódástól.
2014. okt. 4. 07:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Vegyél neki valamit :)

Mindenki fel a csalódástól... Fiatal vagy meg, tényleg fog meg érni sok csalódás az életben :/ de ha azt vesszük igy is ugy is elveszited, mármint oke, nincs esztendő valod...szemmel láthatóan bejösz neki, de ha ugy gondolkozok h mi van ha elveszted, gondolj arra,hogy ha előtted mas lánnyal összejön is elveszted...sőt fájdalmasabb lesz látni, hogy előtted mas lánnyal kavar, nem?

De ÚGY, HOGY MONDTA, HOGY OTT VAN NEKI TE, ez egy egyértelmű jel volt... h ne várd, hogy a fiúk várjanak örökké, nem olyanok, neked is kell tenni lépéseket

5-ös ( es nem mellesleg egy 20 eves lany)

Vasárnapra meg hajra, ott a nagy lehetőség ;)

2014. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó es az utolsó előttinek a válaszokat. Sokat segítettetek! 😘😘 beszélni fogok vele kettőnkrol hétfőn. Es adok neki valamit :)
2014. okt. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!