Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez hogyis van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogyis van? Nekem már kezd zavaros lenni. Elmondanád a véleményed?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen látom, hogy a fogamzásgátlóval csak úgy dobálóznak itt fenn gyakorikérdéseken. de szerintem a tabi nem normális. ki tudja milyen élettani hatása van a szervezetre hosszú távon. és mindenki nagyban mondja, hogy a lány szedje be a fogamzásgátlót, ha tényleg szereti a fiút meg hasonlók. ráadásul nagyon sok fiú itt fenn már természetesnek veszi, sőt elvárja a fogamzásgátlót. ez szerintem nem normális. nektek mi a véleményetek erről?
2010. aug. 12. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig mindegyik barátnőmnek orvos javasolta a rendszertelen havi vérzés miatt. Jam, nem természetes, de tudjuk mivel jár, hiszen már a mostani 50-60 éves nők nagy része is szedett ilyet régebben. Sőt, azok még magasabb hormontartalmúak voltak.
2010. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Káros, ez nem kérdés. Én inkább óvszereznék, csak hogy megóvjam a szerelmem az egészségügyi károsodásoktól. 30/F
2010. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hát lehet hogy nem egészséges, de tuti hogy jobban megéri...

-nem csak az érzés, mert az is jobb..

-nem rontja el a hangulatot...

-ha valahol rád jön, nem az van hogy bassz nincs nálam...

-egy durex kb 1000 ft 3 darab... mi egy nap szexelünk min 2X de van hogy 4X... akkor ez számold ki mennyi pénz... két nap alatt elhasználnánk a 3 havi gyógyszert...

-jah és a menstruáció kevesebb, kisebb fájdalom, és mindig tudom hogy pontosan mikor jön mg és múlik el... ennyi...

de igazad van abban, hogy nem normális hogy a fiúk elvárják... ez kiváltság és nem jog.

20/L

2010. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

12:04 ahogy elolvastam a véleményed, röktön arra gondoltam, hogy neked anyagilag éri meg jobban. és neked ennyit ér a szervezeted? hallottam pár negatívumot a fogamzásgátló tabletta ellen. sejtettem, hogy valaki felhozza a pénzt. de ez akkoris durva.

de ez egy szabad ország, ahol bárki elmondhatja a véleményét úgyhogy, köszönöm a véleményed :D

még kiváncsi vagyok mások véleményére is. ha van kedved te is írj véleményt :)

2010. aug. 12. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
mi óvszert használunk. párom ezt teljesen rám bízza, én meg totál rosszul voltam a tabitól. egy időben kb. 1 évig szedtem. mikor először felírattam, akkor a doki megkérdezte, hogy akarok-e pár éven belül gyereket, mert akkor n em biztos, hogy ez a jó megoldás. De akkro még nem akartunk. Lehet, hogy e tekintetben vannak eltérések a gyógyszerek közül, de ez azért minket elriasztott később. úgy hogy marad az óvszer.
2010. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én a menzeszes problémáim miatt szedem alapvetően.Mielőtt nem szedtem össze-vissza jött meg. A menzesz alatt egyik nap véreztem másik nap nem,volt h 10 napig elhúzódott.Ja és már el is ájultam miatta,meg mindig a legerősebb fájdalom csillapítót vettem be,ami persze nem hatott...Nos,most meg szedek fogamzásgátlót,nem fáj,alig vérzek,a közérzetem is jobb.

Persze a barátom miatt is szedem...

"ki tudja milyen élettani hatása van a szervezetre hosszú távon."-ezt bármire lehet mondani,mert szinte minden káros,ami nem természetes....

2010. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

13:48 igen tényleg minsdenre lehet mondani, hogy hosszú távon káros, de a tabit rendszeresen szeded minden nap. de igazad van :)

amúgy a te helyzeted az amire azt mondom, hogy igen kéne a fogamzásgátló, mert a menzeszed leírásod szerint katasztrófális volt. és amúgy milyen változásokat észleltél a fogamzásgátló tabbletta miatt?

és fiúk ti mit gondoltok erröl a témáról?

2010. aug. 12. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha csak egyéjszakás kalandjaim lennének, akkor eszem ágában nem lenne fogamzásgátót szedni. De van párom, megbízom benne(nem kúr félre), és úgy döntöttem, hogy ez jó lesz nekem. És nem is csalódtam. Én csak a pozitív hatásait észleltem: rendesen jön meg, mindig ugyanakkor; kevesebbet van meg, nem ájulok el,nem fáj a hasam és nem hányok olyankor mikor megvan, szebb lett a bőröm tőle, és persze ami nem utolsó szempont, hogy sokkal jobban megéri anyagilag, mint az óvszer. És számomra az aktus is sokkal élvezhetőbb így, mivel úgy jobban érzem, sokkal intimebb az együttlét.

22L

2010. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!