Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a viselkedést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést? Nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés
Minap láttam a neten az exemről képet, nyáladzik a barátnőjével egy tengerparton. Teljesen véletlenül fedeztem fel, egy közös ismerősünk likeolta és kommentelt oda. Mikor mi együtt voltunk, nem hogy nem vitt el sehova, de még közös kép sem készült (szó szerint megtiltotta, csúnya sem vagyok) . Szemét módon bánt velem, nem túl szép dolgokat talált ki és terjesztett a szakítás után rólam, mind a mai napig ezt csinálja. Ha meglát, stíröl. Én nem nézek rá. Az anyja ha meglát gonoszul vigyorog. Miközben a fia ártott nekem, nem értem az egészet. Főleg azt nem, hogy azt a másik lányt miért vitte el nyaralni és több helyre is.
2014. okt. 4. 16:51
 1/4 Froncsi ***** válasza:
A mostanit jobban szereti, mint téged szeretett. Gondolom emiatt is lett vége az egésznek. Ennyire egyszerű a válasz :/
2014. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért lett vége mert megcsalt. És a kapcsolatot ő kezdeményezte akkor velem.
2014. okt. 4. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Dettó ugyanez az érzésem az én exemmel kapcsolatban is, aki megcsalt, és most nyáladzik az új csajával Facebookon... Irritáló, szóval le is tiltom. :)
2014. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Már nálam is azon van. Nem nagyon akarok "műszerelemről" képeket látni. Lehet hogy szereti, de azon a tényen, ahogyan az eddigi barátnőivel bánt, és hogy 2 havonta cserélgeti őket, inkább csak megjátszásnak tűnik...
2014. okt. 4. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!