Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan tartanak vonzónak, mégsincs barátom?

Figyelt kérdés

Gyakran kapok bókokat, sok fiú ismerősöm van, szeretek eljárni is, nem-diszkó jellegű helyekre.

Rengeteg időmet elveszi a tanulás, de szerintem egész jól lehet velem így is beszélgetni.

Miért lehet ez?

Egyébként nagyon ritkán tetszik valaki őszintén.

17L



2014. okt. 4. 17:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként szürreális elvárásaim nincsenek, csak legyen magasabb nálam, okos és kiegyensúlyozott.
2014. okt. 4. 17:55
 2/12 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék azért én ,hogy mire mondják azt ,hogy vonzó.


18/F

2014. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Leírás alapján én túl normálisnak tartalak a mai világba..de egyébként engem is érdekelne mit hívnak mások vonzónak :D
2014. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Küldj képet, tőlem kapsz őszinte választ, hogy milyennek talállak. 20F
2014. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudni.. Lehet ramesz a testidegekre, es az orrod elott megy el egy intelligens, magas, okos uriember, es siman eszre se veszed, mert nem az a kikopott tenyesz bika.. A maganyos szep csajokkal mindig ez a baj... Nem a megfelelo erteket keresed, mert millio rajongo kozul mar nem is veszed eszre
2014. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátoktól ismerősök mindíg azt mondják amit hallani akarsz
2014. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Küldenél egy képet? :) Kíváncsi vagyok, küldök vissza is képet.


19F

2014. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék képet közzétenni magamról.

Nem csak barátok és ismerősök neveznek csinosnak, az iskolában is meg szoktak szólítani fiúk, szórakozóhelyen is szoktam velem beszélgetést kezdeményezni.

Mint mondtam, külsőségekre vonatkozóan nincsenek elvárásaim, főleg nem "tenyészbikát" keresek, annyi különféle ember érdekelt már, hogy inkább bele se gondolok, hogy nézzen ki. Alapból ha valakit különlegesnek látok, az fog meg.

2014. okt. 4. 18:01
 9/12 A kérdező kommentje:

*szoktak velem beszélgetést kezdeményezni.

Elgépeltem :)

2014. okt. 4. 18:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell közzétenni, elég ha nekem privátban elküldöd... nem élek vissza vele!
2014. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!