Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki első randin 3x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki első randin 3x elmenni wc-re?

Figyelt kérdés

Tegnap délutan talalkoztam egy lánnyal, kb. 5 órát voltunk együtt, viszont a randi második felében ramjott a hasmenés, így 3x is el kellett mennem, raadasul elég sokáig voltam "távol". Nagyon kellemetlen volt az egész, mondjuk ő nem szólt semmit, de nem tudom, mit gondol. Kínos! Nem tudom h elhivjam-e máskor is vagy hagyjam a fenébe az egészet, nem tart-e puhánynak.

20/F


2014. okt. 4. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem siman azt hihette, h rarantottal a gyikra :-))) Amugy valoban eleg ciki a hwlyzet, azonban egy peobat mindenkepp meger, de mérget ne egyél rá, h lesz is belőle valami... Azert próbáld meg, az ingyen van... Ha a csaj intelligens, talán nem tör palcat rogton
2014. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hasmenés természetes dolog. Igaz, hogy kicsit cikis helyzet, ha pont ilyenkor jön rád, de attól még ez nem jelenthet világméretű problémát.
2014. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet megmondanám neki a helyedben a következő randikéréskor, hogy kellemetlenül érzed magad amiért 3x otthagytad, csak kicsit beteg voltál vagy nagyon izgultál vagy bármi, de reméled hogy ez nem befolyásolja őt, mert tényleg elég pocsékul érzed magad miatta.

Ha jó volt akkor hívd el, de csak emiatt visszavonulni, nem éri meg, ki tudja mi sül ki belőle :D

2014. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tetszel neki nem hiszem, hogy érdekelni fogja:D Ettől függetlenül azért kérj bocsánatot.
2014. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy cucc... Ha tetszel neki, biztosan nem csinál belőle problémát.
2014. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!