Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ciki lenne első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki lenne első randin?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért,de néha eszembe jut valami hülyeség legtöbbször feszültebb,kínosabb helyzetekben amikor pont normálisan kéne viselkedni,valami orbitális baromság.Írok rá egy pl-t.:páran bementünk iskolában az igazgatóhoz beszélgetésre egy tanár miatt és mindenki halál komolyan beszélt.Nekem eszembe jutott az asztalon levő virágról hogy milyen vicces lenne ha elkezdeném szaglászni és közben grimaszolni.Úgy elkapott a röhögőgörcs hogy alig tudtam abba hagyni.Na most ha ilyen rám jön első randin az nagyon ciki nem? 16/f
2013. ápr. 12. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elmondod,hogy te így reagálsz ha ideges/feszült vagy,akkor nem.

De mondd is el,mert különben dilisnek fog nézni.

2013. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég kínos lenne, ha egy romantikus sétán, vagy pl. étterembe elkezdene az udvarlóm vihorászni a "semmin"
2013. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LePeDő ***** válasza:
Néha én is ilyen vagyok, a nevetés jól oldja a feszültséget. Szerintem egy jófej lány inkább veled nevetne.
2013. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem éppen valami romantikus közben vagytok, akkor nem gáz :DD Én biztso veled nevetnék, és kreálnánk még további dilis ötleteket :DD
2013. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kamiiii válasza:
Szerintem nem lenne ciki.Sőt nekem a lány helyébe még tetszene is hogy ilyen dilis vagy, mert legalább veled lehet hülyülni,nevetni és nem vagy egy unalmas srác.
2013. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!