Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor keresnek engem, ha kell valami tőlem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de engem a lányok, de úgy általában az emberek is, csak akkor tudnak megtalálni, ha segítenem kell nekik valamiben. Egyébként eszükbe nem jutnék, hogy megkérdezzék, hogy vagyok, egyáltalán élek-e még. Más is van így?
2014. okt. 4. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Az utóbbi időben azonban rájöttem, hogy én magam pedig egyáltalán nem keresem őket. "Sajnos" segítségre soha nincs szükségem, csak úgy meg nem tudom, hogy jogom lenne-e keresni, vagy zaklatásnak számítana. Tudom, hülyeség, hiszen én se szaladok a rendőrségre zaklatásért, amikor ők keresnek, de valahogy ez mégis egyfajta feloldhatatlan dilemma számomra.
2014. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyok így 1-2 emberrel, de nem segítek már nekik, mert ez kihasználás.
2014. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket magasról le kell sz.rni, és tudni kell nemet mondani, még ha eleinte nehéz is. Én se nagyon érdeklek senkit, de nem is hiányoznak az ilyen emberek, aki olyan, azzal úgy-ahogy kommunikálunk, a többieket meg elkerülöm.
2014. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így van/volt általában. Most némileg változott, mert akármiben is kellene,már nem segítek. De még így is azt érzem, hogy többet adtam,mint amit valaha is visszakapnék. Viszont felszínességből tartom velük a kapcsolatot. A barátok/barátnők sosem érdekeltek igazából már kiskorom óta.Nálam mindig valahogy az első az épp aktuális párom volt.
2014. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!